Najpiekniejszy promyk do samego Nieba na dzisiaj...na ten zapłakany deszczem
dzień...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Są takie chwile urocze i cudne, a każda z tych chwil zbyt krótko trwa.
Przemija jak echa złudne, a w sercu smutek a w sercu żal..[*]..
Zgłoś SPAM
córka
Tato, najdroższy...♥
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Tułaczka moja już dobiegła kresu, dla moich oczu słońce ziemi zgasło. W
Tobie mój Panie znajdę pokój wieczny, Ty będziesz dla mnie niegasnącym
światłem".
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Tak trudno w to uwierzyć,że się kogoś nie zobaczy,że już koniec,że nie
wróci,że nikt tego nie odwróci.Pozostaną wspomnienia,smutek w sercu,łza na
twarzy której nikt nie zauważy ✿ Wirtualne światełko ✿
Zgłoś SPAM
(❤)
Płomyczek pamięci w zadumie zapalamy...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
W miejscu gdzie cisza roni łzy,trwa bolesna cisza,zapalam dla Pana światełko
mej pamięci...symbol wiecznego życia.Spokojnego snu p. Kazimierzu.((*))
Zgłoś SPAM
Hanna T.
Modlitwy szept i światełka blask na znak mojej nieustającej pamięci »❤«
Zgłoś SPAM
ku pamięci
❀ Jedna chwila potrafi zmienić wszystko...
Potrafi zabrać życie, dać mu ukojenie...
Dać ból i ogromne cierpienie...((❀))
Zgłoś SPAM
(*)
I tylko serce stęsknione, wciąż nuci tę samą melodię..smutku, żalu..za
tym, co jest bezpowrotne...♥✿♥ڿڰۣ
D O B R A N O C kochany Tatulku, o tej godzinie szykowałeś się do
snu...Niech Aniołki Ci zaśpiewają piękną kołysankę...
Zgłoś SPAM
A.O
Zostałeś powołany Kazimierzu do krainy Boga naszego..On Cię przyjął do
tronu swojego.. Masz tam Jego opiekę i chwałę...Na wieki, wieków..Amen.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdyby nie było życia po śmierci,człowiek byłby oszukany...mamy
nadzieję,że Nasi Bliscy są tam szczęśliwi,tylko takie myśli pozwalają
żyć i myśleć o spotkaniu z nimi....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Śpij spokojnie Panie Kazimierzu,niech światłością Pana cieszy się Twoja
dusza..((♥))..ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA PANA.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Nie ma co się łudzić że nasz żal kiedyś minie...może
wtedy,kiedy się wszyscy spotkamy,w Niebios Krainie.Spokojnego snu,ja zapalam
lampeczkę mej pamięci dla Pana,oby nigdy nie zgasła(*)
Zgłoś SPAM
córcia
W moim sercu samotnym, tęskniącym..jesteś Ty, mój kochany Tato..Pamiętam,
jak dziś, gdy odszedłeś, serce moje z żalu zamarło, uśmiech zgasł,
nastała cisza i mrok..I tak to trwa..(❤)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Tak wiele by się chciało powiedzieć, tyle myśli które krążą po głowie
zlepiających się w ogromną pustkę ciężką do zniesienia..(*)
Zgłoś SPAM
(❤)
Istnienie to studnia, a życie człowieka to ledwie plusk kropli lecącej na jej
dno... Z.Ryzner ❤
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.