Dzisiaj Wielki Piątek, dzień męki Pańskiej, drugi dzień Triduum
Paschalnego..W ten dzień zadumy nad życiem i umieraniem..zapalamy płomyk
wiecznego życia, bo przecież Chrystus dał nam nadzieję na nie..
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Dlaczego tak w życiu jest że wszystko musi się kończyć?Że coś na czym
bardzo nam zależy nagle się kończy i znika.Pryska jak czar.Dlaczego miłość
potrafi zadać tyle bólu? Jaśniutkie światełko pamięci.♡
My tu, Wy tam po drugiej stronie Nieba, nasza miłość i tęsknota obraz Wasz
wciąż przywołują, dziś bez Was Ziemia pusta....tak bardzo brakuje nam Was
Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
WIELKI CZWARTEK - Światełko Pamięci dla Pana p.Kazimierzu kochany.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Dziś Wielki Czawartek,początek Tridum Paschalnego...światełko z
modlitwą,do Pana posyłam.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Daj nam Panie, w ten przedświąteczny czas siłę, aby znieść pustkę po
naszych bliskich, którzy dla nas byli wszystkim..I weselić się, kiedy Twojego
Syna, Zmartwychwstania nadejdzie godzina...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Już „Zając“ w drodze..zbliża się powoli...a nasze serca rozterką
wypełnione,uczucia mieszają się boleśnie..i radość i tęsknota
kochani..Jaśniutką Lampeczkę na Wielki – Zielony - Czwartek zapalam...
♥♥
Zgłoś SPAM
(*)
Ty już poznałeś tajemnicę..My, ciągle czekamy..W ciszy i zadumie, modlimy
się o szczęście wieczne...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Patrzymy na Twoją drogę życia..jaka była kręta, trudna i
zawiła..Walczyłeś dzielnie długie lata..Teraz w Niebie, czeka Cię od Boga
zapłata..[[*]]
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
W tęsknocie jest siła, która każe szukać - tego, co pragnie serce i tego,
co pragnie dusza.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czekamy kiedy się spotkamy,czy czas będzie tak łaskawy,by nas rany nie
bolały,nie pękały...byśmy wytrwali...dziś płaczemy i tęsknimy...Kochani
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
I tak mijają dni ... nie brakuje nam na szczęście wspomnień - to one
pozwalają czasem uśmiechać się przez gorzkie łzy (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nosimy wasze serce z sobą-nosimy je w naszych sercach,nigdy się z nimi nie
rozstajemy,gdzie idziemy Wy idziecie z nami,cokolwiek robimy samotnie,jest
waszym dziełem,kochani…pamiętam ..(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.