Świąteczne światełko dla Was Kochani...Bliskim spokoju, nadziei i dużo
siły do wspólnego czuwania nad pamięcią Naszych Aniołków
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
PANIE KAZIMIERZU..♥..Światełko Pamięci i modlitwa w Wielką Sobotę.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W czas Wielaknocy dla Pana Panie Kazimierzu...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
Swiateczne Swiatelko Pamieci(*)
Zgłoś SPAM
(❤)
WIELKA SOBOTA..modlimy się przy grobie Chrystusa, który oddał za nas
życie,ale dał nadzieję na zmartwychwstanie...Alleluja! Spokoju, nadziei...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Wielkanocne Światełko pamięci niech nigdy nie gaśnie...[*]... Twoim bliskim
życzę spokojnych ,zdrowych Świąt Wielkanocnych.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▂ ♥ ▂▃ ▃▂ ♥ ▂▃ ▃▂ ♥ ▂▃W PIĘKNE SŁONECZNE
ŚWIĘTO, ZMARTWYCHWSTANIA CHRYSTUSA, ZAPALAMY ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I ZOSTAWIAMY
MODLITWĘ NA ŚWIĄTECZNE DNI ▃▂ ♥ ▂▃ ▃▂ ♥ ▂▃ ▃▂ ♥
▂▃
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
((**))P.Kazimierzu!Dziś Wielka Sobota...ślę do pana modlitwę,z zapaloną
lampeczką((**))
Zgłoś SPAM
A.O
A gdy zegar ostatnia Twoją godzinę wybił..poszedłeś ufnie w nowe życie,
które Pan obiecał nam..._⊰♥⊱_ Bądź szczęśliwy u Niego, czekaj na
nas..._⊰♥⊱_ W Wielka Sobotę płomyk do Nieba..._⊰♥⊱_
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Miłosierny Panie oto prosimy Cię gdy przed tron Twój stanie nad Nim zlituj
się. Straszną wieczną śmierć, odkupieniem znieś. Niechaj nasze prośby
słyszy ucho Twe, i wiernym zbawienia ześle łaski swe.❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie rozlega się Tam płacz...nie doskwiera i Tam ból,Tam ... mieszka
szczęście,Tam odpoczywa serce... pamiętamy Kochani
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
W Wielkim Piątku jest smutek,jest refleksja.Zawsze tak jest,gdy ktoś
odchodzi,umiera.Pamiętajmy jednak,że śmierć to również nadzieja.Nadzieja
na życie wieczne...Najjaśniejsze światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
A.O
Za miłość do Ojca, wierne oddanie..okaż Jej łaskę ześlij
pocieszenie..Płomieniem ognia miłosierdzia Twego
ulecz ranę serca, oddal cierpienie...Kazimierzu, Twoja córka dała Ci tyle
miłości...
Zgłoś SPAM
córka
Tatulku kochany..w ciszy i zadumie Wielkiego Piątku wspominam czas
miniony..Żal w moim sercu...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Dziś Wielki Piątek,zapalam Panu moją lampeczkę pamięci i z
szeptem modlitwy w Pana intencji...posyłam do Nieba bram.((*))
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które
zawsze wywoływać będą morza łez i są takie osoby na myśl o których
zawsze zasypie nas lawina wspomnień..."
Zgłoś SPAM
(❤)
I co Mu powiemy pod drzewem zbawienia
cóż damy za życie, które ofiarował..
nic nie mamy oprócz modlitwy i wiary
a On nam miejsce u Ojca zgotował...WIELKOPIĄTKOWE ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.