Śmierć zostawia ból, którego nic nie uleczy, wspomnienia wywołują
łzy..Ciągle mamy Was przed oczami...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
To, co było - zabrał czas i choć w sercu został ślad, nie wróci nic, co za
nami już - Wciąż na nowo rodzisz się...Każda łza, miłość prawdziwa - na
zawsze Będzie trwać...(((*)))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
☘️_Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ_JAŚNIUTKA LAMPECZKA NA PONIEDZIAŁEK
WIELKANOCNY_Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ_☘️
PS.Halinko nie bedzie mnie tutaj przez kilka dni,bede do 26.04 w Gdansku ale w
modlitwie i sercu zabieram Twoich Rodzicow.R
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczków Natalki i Amelki***
Swiateczne Swiatelko Pamieci(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
WIELKANOCNE światełko pamięci ...[*]...
Zgłoś SPAM
Małgosia Kierepka- żona Pawła
"On otworzył przejście przez samą śmierć, aby inni mogli naśladować
i przechodzić przez ciemny świat łatwiej, idąc po śladach jego
światła" Dla Pana i bliskich promień światła na ten świątczny czas
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W obliczu spraw ostatecznych czujemy bezsilność, która odbiera chęć do
życia, bo bez Ukochanych Najbliższych ginie ziemski cel naszego istnienia....
Zgłoś SPAM
(*)
"Nie mów nic: już uleciałem w taką ciszę.
że nie rozumiem przedmiotów, nie słyszę
słów twoich rzucanych jak pięści w niebo.
Bo tu nie dolatują łzy (...)"K.Baczyński. WIELKANOCNY PŁOMYK**(*)**
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Dla P.Kazimierza,posyłam Wielkanocny płomyczek do Nieba.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Ciche są serca nasze, swej godziny czekają!
Ziemia rozkwita znów wiosną, zieleni się cała od nowa!
A Ciebie,Kazimierzu nie ma, nie ma...Płomyk Wielkiej Nocy z nadzieją
spotkania...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
ZMARTWYCHWSTAŁ PAN... ALLELUJA!!! PANIE KAZIMIERZU, ŚWIATEŁKO NA WIELKANOC...
PANI HALINO, WSZYSTKIEGO DOBREGO NA ŚWIĘTA... NADZIEI...DZIĘKUJEMY, ŻE JEST
PANI Z NAMI.,..
Zgłoś SPAM
córka
Alleluja! Nasz Zbawiciel z grobu powstał..Dając nam nadzieję na nowe życie.
Tatulku mój.. Pozostał mrok w sercu, tęsknota i czekanie na spełnienie się
obietnicy..☀️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Chrystus zmartwychwstał, pokój Tobie i twoim bliskim
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"trzeciego dnia z grobu wstaje Zmartwychwstały,w niedzielny poranek czas
się zatrzymał ze zadziwienia stanął świat cały"Wielkanoc 2017
r..Żyjmy nadzieją na lepsze dni,bo taką nadzieję dał nam Chrystus
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Posyłam do Nieba świąteczny,gorący promyczek.Niech płonie przez Święta
Wielkanocne.Halinko pozdrawiam światecznie.Niech Chrystus Zmartwychwstały
przyniesie Ci wiele radości miłości,zdrowia i spokoju.R
Zgłoś SPAM
(❤)
Żyć,to zostawić coś pięknego w sercach,pamięci,wspomnieniach...TY,
żyłeś długo, pięknie, jesteś kochany i wspominany z czułością..Śpij
spokojnie w tej ciszy Wielkanocnego poranka..✿•*´¯✿`
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.