Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
567426
Zapalone ponad rok temu
(*)
Śmierć zostawia ból, którego nic nie uleczy, wspomnienia wywołują łzy..Ciągle mamy Was przed oczami...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
To, co było - zabrał czas i choć w sercu został ślad, nie wróci nic, co za nami już - Wciąż na nowo rodzisz się...Każda łza, miłość prawdziwa - na zawsze Będzie trwać...(((*)))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
☘️_Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ_JAŚNIUTKA LAMPECZKA NA PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY_Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ_☘️ PS.Halinko nie bedzie mnie tutaj przez kilka dni,bede do 26.04 w Gdansku ale w modlitwie i sercu zabieram Twoich Rodzicow.R
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczków Natalki i Amelki***
Swiateczne Swiatelko Pamieci(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
WIELKANOCNE światełko pamięci ...[*]...
Zgłoś SPAM
Małgosia Kierepka- żona Pawła
"On otworzył przejście przez samą śmierć, aby inni mogli naśladować i przechodzić przez ciemny świat łatwiej, idąc po śladach jego światła" Dla Pana i bliskich promień światła na ten świątczny czas
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W obliczu spraw ostatecznych czujemy bezsilność, która odbiera chęć do życia, bo bez Ukochanych Najbliższych ginie ziemski cel naszego istnienia....
Zgłoś SPAM
(*)
"Nie mów nic: już uleciałem w taką ciszę. że nie rozumiem przedmiotów, nie słyszę słów twoich rzucanych jak pięści w niebo. Bo tu nie dolatują łzy (...)"K.Baczyński. WIELKANOCNY PŁOMYK**(*)**
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Dla P.Kazimierza,posyłam Wielkanocny płomyczek do Nieba.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Ciche są serca nasze, swej godziny czekają! Ziemia rozkwita znów wiosną, zieleni się cała od nowa! A Ciebie,Kazimierzu nie ma, nie ma...Płomyk Wielkiej Nocy z nadzieją spotkania...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
ZMARTWYCHWSTAŁ PAN... ALLELUJA!!! PANIE KAZIMIERZU, ŚWIATEŁKO NA WIELKANOC... PANI HALINO, WSZYSTKIEGO DOBREGO NA ŚWIĘTA... NADZIEI...DZIĘKUJEMY, ŻE JEST PANI Z NAMI.,..
Zgłoś SPAM
córka
Alleluja! Nasz Zbawiciel z grobu powstał..Dając nam nadzieję na nowe życie. Tatulku mój.. Pozostał mrok w sercu, tęsknota i czekanie na spełnienie się obietnicy..☀️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Chrystus zmartwychwstał, pokój Tobie i twoim bliskim
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"trzeciego dnia z grobu wstaje Zmartwychwstały,w niedzielny poranek czas się zatrzymał ze zadziwienia stanął świat cały"Wielkanoc 2017 r..Żyjmy nadzieją na lepsze dni,bo taką nadzieję dał nam Chrystus
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Posyłam do Nieba świąteczny,gorący promyczek.Niech płonie przez Święta Wielkanocne.Halinko pozdrawiam światecznie.Niech Chrystus Zmartwychwstały przyniesie Ci wiele radości miłości,zdrowia i spokoju.R
Zgłoś SPAM
(❤)
Żyć,to zostawić coś pięknego w sercach,pamięci,wspomnieniach...TY, żyłeś długo, pięknie, jesteś kochany i wspominany z czułością..Śpij spokojnie w tej ciszy Wielkanocnego poranka..✿•*´¯✿`
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
Przełamał Jezus śmierci noc (...)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1935   1936   1937   ...   3047   3048    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012