"Gdy życie minie daj Chryste rękę, niech mnie wprowadzi, gdzie przystań
Twoja." Panie, prowadź Kazimierza w światłości. Łaska Twa Boże
cenniejsza nad życie.♡♡
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
♡❤️♡ Zapalam jaśniutkie Światełka na wszystkie dni mojej
nieobecności od jutra... niech płoną Panu bezustannie
P.Kazimierzu..♡❤️♡ PS.Halinko serdecznie dziekuje za cieple
slowa.Pozdrawiam goraco.R
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Życie szybko przemija.Czas się nie zatrzymuje. Pamięć pozostaje, serce
ciągle czuje. Wspomnienie, choć bolesne zapomnieć nie pozwala.Wirtualna
Lampeczka dla Pana,drogo P.Kazimierzu ♡
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci w poświąteczny wtorek dla PANA, PANIE KAZIMIERZU
....[*]...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Ból, żałość, tak szybko, nigdy nie minie. Zatonął wspólny świat...To
boli, tak bardzo ściska serce...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Panie zmartwychwstały daj Mu radośc wieczną
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Panie Kazimierzu Bo nasza Pamięć trwa i trwać będzie
Bo w naszych sercach Twoje bije Serce
ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Halinko dziękuję za wspólne trwanie przy naszych
ANIOŁKACH
Zgłoś SPAM
Urszula
Bo nasza Pamięć trwa i trwać będzie
Bo w naszych sercach Twoje bije Serce
ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
córcia
A Ty Tato śpij spokojnie,
jeszcze noc daleka...
Śpij Tato, ja wiem mój kochany,
Ty na mnie czekasz..♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Świąteczne światełko i modlitwa dla Pana p.Kazimierzu.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Podobno z każdym rokiem będziemy silniejsi...ale nigdy,przenigdy nie
przestaniemy kochać Was całym sercem...Bądżcie szczęśliwi Kochani....i do
spotkania
Zgłoś SPAM
A.O
Łaski i błogosławieństwa, są dla żywych, a dla zmarłych możemy się
tylko modlić o zbawienie ich dusz..I za to się modlimy w tym świątecznym
dniu...((*))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Świąteczną lampeczkę dla p.Kazimierza zapalam i życzę obfitych łask i
błogosławieństwa od Chrystusa Zmartwychwstałego dla Niego.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(❤)
Wielkanoc..daje nam nadzieję, że będziemy cieszyć się nowym życiem, razem
z naszymi bliskimi, w Domu naszego Pana..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.