Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
567438
Zapalone ponad rok temu
A.O
"Gdy życie minie daj Chryste rękę, niech mnie wprowadzi, gdzie przystań Twoja." Panie, prowadź Kazimierza w światłości. Łaska Twa Boże cenniejsza nad życie.♡♡
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
♡❤️♡ Zapalam jaśniutkie Światełka na wszystkie dni mojej nieobecności od jutra... niech płoną Panu bezustannie P.Kazimierzu..♡❤️♡ PS.Halinko serdecznie dziekuje za cieple slowa.Pozdrawiam goraco.R
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Życie szybko przemija.Czas się nie zatrzymuje. Pamięć pozostaje, serce ciągle czuje. Wspomnienie, choć bolesne zapomnieć nie pozwala.Wirtualna Lampeczka dla Pana,drogo P.Kazimierzu ♡
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci w poświąteczny wtorek dla PANA, PANIE KAZIMIERZU ....[*]...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Ból, żałość, tak szybko, nigdy nie minie. Zatonął wspólny świat...To boli, tak bardzo ściska serce...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Panie zmartwychwstały daj Mu radośc wieczną
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_ _◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️ _◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIĄTECZNE WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
Urszula
Panie Kazimierzu Bo nasza Pamięć trwa i trwać będzie Bo w naszych sercach Twoje bije Serce ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Halinko dziękuję za wspólne trwanie przy naszych ANIOŁKACH
Zgłoś SPAM
Urszula
Bo nasza Pamięć trwa i trwać będzie Bo w naszych sercach Twoje bije Serce ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
córcia
A Ty Tato śpij spokojnie, jeszcze noc daleka... Śpij Tato, ja wiem mój kochany, Ty na mnie czekasz..♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Świąteczne światełko i modlitwa dla Pana p.Kazimierzu.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Podobno z każdym rokiem będziemy silniejsi...ale nigdy,przenigdy nie przestaniemy kochać Was całym sercem...Bądżcie szczęśliwi Kochani....i do spotkania
Zgłoś SPAM
A.O
Łaski i błogosławieństwa, są dla żywych, a dla zmarłych możemy się tylko modlić o zbawienie ich dusz..I za to się modlimy w tym świątecznym dniu...((*))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Świąteczną lampeczkę dla p.Kazimierza zapalam i życzę obfitych łask i błogosławieństwa od Chrystusa Zmartwychwstałego dla Niego.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(❤)
Wielkanoc..daje nam nadzieję, że będziemy cieszyć się nowym życiem, razem z naszymi bliskimi, w Domu naszego Pana..
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
Swiateczne swiatelko(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
•*✿*• ŚWIATEŁKO PAMIĘCI •*✿*•
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1934   1935   1936   ...   3047   3048    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012