Codziennie modlę się i zapalam światełko pamięci p.Kazimierzu dla
Ciebie...śląc je na Pana chmurkę na Niebie.((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Miłość przezwycięży nawet śmierć.Bo kochać Was nigdy nie
przestaniemy.Dowodem na to jest nasza nieustająca pamięć..♥.. ŚWIATEŁKO I
MODLITWA DLA PANA P.KAZIMIERZU ..♥..
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
{♡}[☆]
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(❤)
Odszedłeś cicho i niepostrzeżenie..Zostawiłeś swoje życie przed drzwiami
śmierci i wszedłeś..tam, gdzie słychać tylko milczenie...[[,]]
Zgłoś SPAM
Urszula
Gdy smutek boli,
a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć-
zostaje tylko milczenie
pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc....PANIE KAZIMIERZU
-PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
córka
Tato najdroższy... "Błogosławieni są odtąd umarli, którzy w Panu
umierają.
Zaprawdę, mówi Duch, odpoczną po pracach swoich;
uczynki ich bowiem idą za nimi."
(Obj 14,13) Kocham Cię Kazieczku...
Zgłoś SPAM
(*)
▬•✿◊✿◊✿•▬ Tylko miłość i pamięć mogą zatrzymać
upływający czas..One wiedzą, jak Was brak...▬•✿◊✿◊✿•▬
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Poranne światełko pamięci ...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Tęsknota, to jest to, co czujemy z chwilą przebudzenia, gdy nie ma bliskiej
osoby, bo odeszła już w krainę cienia..Ona nigdy nie mija, ona z nami trwa,
na straży pamięci.. bliskiej osoby..♥*♥♥*♥
Brakuje nam tamtych chwil...gdy Byliście z nami, wszystko wokół się
śmiało, gdy Was zabrakło, wszystko posmutniało...
Zgłoś SPAM
(*)
Po trudach życia, wybrałeś drogę wieczności..Ona prowadzi do celu jednego..
nieśmiertelności...Bóg Ci obiecał, spełnić wypada..Ach Boże, daj Mu
spokojny odpoczynek w Twoich Ogrodach...
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
___»(`❤´)»...ŚWIATEŁKO
_»(`❤´)»....PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
___»(`❤´)»...ŚWIATEŁKO
_»(`❤´)»....PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
(❤)
Z tęsknotą za Bliskimi zmagamy się przez życie nasze całe...Chcielibyśmy
Ich zatrzymać na zawsze...Wbrew prawom natury, pragniemy niemożliwego, ale gdy
się kocha, to wiadomo dlaczego...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Czas mija,dni szybko lecą,a sece nadal krwawi w niedoli...nikt,kto nie
przeżył tej smutnej rozłąki,nigdy nie będzie wiedział,jak bardzo to
boli.Moja pamięć,modlitwa i zapalona lampeczka dla Pana.((*))
Zgłoś SPAM
córka
Tatku, Tam gdzie granica obca dla żywych, otworzyła dla Ciebie, swoje bramy
wieczność... Utulony zostałeś ciepłem Bożej miłości..I mojej,
kochany..Tęsknię Kaziu kochany...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.