~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bądźcie...najjaśniejszą gwiazdą w ciemną noc, tęczą na tle zachmurzonego
nieba... Bądźcie pamięcią w sercach swoich bliskich... po wszystkie dni ich
istnienia..
Zgłoś SPAM
A.O
Zabrała Cię śmierć niepokonana, ona wzięła Ciebie w ramiona...I
zaprowadziła, tam, gdzie cisza ma inny wymiar..śpij spokojnie w tej ciszy, my
się za Ciebie modlimy..[[*]]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Ci,co odeszli,nigdy do nas nie powrócą...ale na zawsze pozostaną w naszych
sercach i naszej pamięci.Spokojnego snu p.KAZIMIERZU.((*))
Zgłoś SPAM
znajoma
Niechaj w zapomnienie odejdą wszystkie łzy. Śpij.. Noc Ci ofiaruje spokojne,
jasne sny...
Zgłoś SPAM
(❤)
Odszedłeś do wieczności..taka była wola Najwyższego, On wie dlaczego? Po
trudach długiego życia, dał Ci odpoczynek..żebyś w Niebie miał spokój i
wytchnienie...
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
◥◣_❤️_◢◤ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO ◥◣_❤️_◢◤
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☼●♥♥♥●☼❄️☼●♥♥♥●☼❄️☼●♥♥♥●☼
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
☼●♥♥♥●☼❄️☼●♥♥♥●☼❄️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
(*)
Lecz nadeszła ta chwila
Gdy wszystko zmieniło się
Teraz pozostały wspomnienia...
Tęsknota, żal...ڿڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Urszula
❀ Ci, których kochamy, nie umierają nigdy, bo miłość to
nieśmiertelność. ❀ PANIE KAZIMIERZU PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Modlę się za Was, jak tylko umiem..zapalam znicz, prosto do nieba..Tam, gdzie
Wasze dusze już uleciały..Są szczęśliwe, nic im nie trzeba. Z zadumą nad
życiem i przemijaniem.. //❀\\
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jasny promyczek pamięci dla Pana, Panie KAZIMIERZU ....Pana pamięci...
Zgłoś SPAM
córka
Tatulku kochany..Każdy dzień,to za Tobą tęsknota..rozpamiętuję ten
czas,gdy byliśmy razem..Ten czas naszej ogromnej tęsknoty za Mamą, smutków
wszelkich, ale też Twojego uśmiechu..♥
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czas płynie nieubłaganie, zmieniają się pory roku, a Was nie ma,mimo
błagań, próśb, płaczu, miłości i tęsknoty...Was nie ma, zmienia się
świat, a Was nie ma Kochani....
Zgłoś SPAM
A.O
Śmierć nie rozdziela ludzi, ona nierozerwalnie skleja Ich, nieprzemijającą
tęsknotą i miłością...W sercach naszych jesteś Kazimierzu..
•.¸¸.♥¯`•.¸ღ¯`•
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Rozłączeni-lecz jedno o drugim pamięta ,pomiędzy Nami lata biały gołąb
smutku (*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.