Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
567465
Zapalone ponad rok temu
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Sobotnie światełko Panie Kazimierzu...
Zgłoś SPAM
A.O
Chociaż jesteś tak daleko...To jednak ciągle blisko. Pan miłosierny niech da Ci Kazimierzu spokój wieczny...◕●◦-- •♥• --◦●◕
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Miłosierny Panie daj Mu wieczne spoczywanie
Zgłoś SPAM
(*)
Każde wspomnienie o Tobie, bliskie sercu..Chociaż smuci niezmiennie, że nie spotkamy się już, że pozostaniesz tylko wspomnieniem....☸¸.•♥¸.•☸ 
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️☾ ︾ ☽❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️☾ ︾ ☽❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️☾ ︾ ☽❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️☾ ︾ ☽❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Człowiek nie może być pewny żadnego dnia swojego, bo przychodzi taki jeden dzień, kiedy wszystko wali się..I wtedy cierpienie i łzy..I już nie ma nic, pustka tylko brzmi...❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Poranne sobotnie światełko pamięci ...
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Sercem i myślami ciągle z Wami, tęsknimy tak bardzo...dzieli nas tylko letnie powietrze i powiew wiatru, to mówi wszystko..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Na dobranoc piatkowe światełko pamięci...dla PANA...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Być nie znaczy żyć.. Być to pozostawić coś w sercach... pamięci, wspomnieniach... Dziękuje wszystkim za pamięć o moich bliskich w mej nieobecności( szpital)
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
Zgłoś SPAM
(❤)
Myśli nasze biegną codziennie do Nieba, do naszych Bliskich, kochanych, bo Ich wsparcia, tak nie raz nam potrzeba...My dajemy Im pamięć, modlitwę, miłość i tęskniące serca nasze...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Jesteś w każdej minucie naszego życia - NA ZAWSZE;- Światełko Pamięci i modlitwa dla Pana p.Kazimierzu..[♥]..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Spokojnego snu p.Kazimierzu,ślę do Pana płomyczek mej pamięci...z modlitwą w Pana intencji.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Tęsknota jest naszym nieodstępnym towarzyszem, nie przykryje jej pył czasu, budzi wspomnienia..które snują się korowodem na ekranie pamięci...przynosząc łzy.. ⊱❖⊰((*))⊱❖⊰
Zgłoś SPAM
ku pamięci
P A M I Ę Ć..Pamiętamy o Tych, którzy rzekę życia już przepłynęli i pozostawili po sobie iskierkę dobra w naszych sercach..Pokój Twej duszy...(((*)))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(*)
ŚMIERĆ JEST TAK BLISKO ŻYCIA..JEDNA CHWILA I ZABIERA WSZYSTKO...A POTEM ZOSTAJE TYLKO TĘSKNOTA..ڿڿ❀❤❀ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
córka
Tatulku mój kochany..Twój uśmiech był największą nagrodą dla mnie..Twoje oczy zawsze pełne radości..Jesteś moją tęsknotą..Jesteś godny pamięci i miłości..Kocham Cię i tęsknię ♥
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1931   1932   1933   ...   3047   3048    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012