„I jak się modlić mam do Ciebie Panie
Kiedyś mi zabrał moje miłowanie PANIE KAZIMIERZU -PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Marzenia wiatrem rozsypane, wspomnienia związane czerwoną wstążeczką, cisza
wypełniona skargą...Najdrożsi Nasi tak bardzo tęsknimy
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Błogosławieni,którzy nie widzieli,a uwierzyli..(J20,19-31)...PANIE
KAZIMIERZU...Modlitwa i światełko w Niedzielę Miłosierdzia...
Zgłoś SPAM
(❤)
Dobry nasz, miłosierny Panie..przyjmij Jego duszę do raju..Otwórz swoje serce
łaskawie.. daj mu wieczne szczęście..Panie.
Zgłoś SPAM
znajoma
† Bądź wola twoja panie..bądź wola..Przyjmij Go z miłością, podaruj
słabości, wszak miłosierny jesteś bez miary... †
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Ci którzy tu zostali niech nie płaczą bez końca...niech spojrzą
optymistycznie w stronę słońca i zapamiętają,że PAN o naszych Bliskich
napewno zadbał i swe miejsce w Niebie jeśli zasłużyli,już mają(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
✿⊰♥⊱✿ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ✿⊰♥⊱✿
Zgłoś SPAM
(*)
Cierpienie nasze,miłosierny Jezu,składamy u Twych stóp..Ten żal i trwogę,to
rozdarcie w tęsknocie,to wołanie w rozżaleniu..błagamy Jezu,łaską i
miłością zmień.♥ Światełko w N.Miłosierdzia Bożego ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nasza Pamięć i codzienna Modlitwa,
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Ciągle powraca do nas..jak bardzo błyskotliwym i wyjątkowym człowiekiem
byłeś..brak Ciebie, jest taki dotkliwy, bo tacy ludzie, to już
przeszłość..tak miło są wspominani i kochani...[[*]]
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Wiara, modlitwa i nadzieja oraz światełko pamięci na ten kolejny smutny
dzień ..
Zgłoś SPAM
córka
Tatulku kochany, Ty wiesz, że wędrówka przez życie to droga niełatwa..A
pomaga w niej, miłosierdzie boże..A nam, tęskniącym, niech obraz boskiej,
miłosiernej twarzy, da ukojenie i łaską obdarzy❄️((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
((❤))((❤))((❤)) KTO ŻYJE w sercach tych, którzy pozostają NIE
UMIERA((❤))((❤))((❤)) Światełko i modlitwę zostawiamy
((❤))((❤))((❤))
Zgłoś SPAM
A.O
Miłosierdzie Boga dusze grzeje..one chłoną ciepło Jego łaski..Kocha
jednakowo wielkich i maluczkich, prowadzi po ścieżkach tam gdzie
przeznaczenie..♥..W Jego miłosierdziu nadzieja..Kazimierzu..♥
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
✝Przez miłosierdzie boże niech odpoczywa w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
,,Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą".
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Godziny, doby, tygodnie, lata przechodzą jak chmury po niebie...a my
szczęśliwi bo wiecie Kochani my coraz bliżej Was....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.