..KOCHANY PANIE KAZIMIERZU
Światełko i modlitwę zostawiam...
Zgłoś SPAM
A.O
Czy Ty wiesz Boże, jak ciężko nam iść po tym bezdrożu smutku i
łez..Przyjmij nasz ból i łzy i nie pozwól w tej tęsknocie ciągle
trwać..daj trochę słonecznych dni, a bliskim Twej chwały blask..((*))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
To tak trudno wytłumaczyć..Że się kogoś nie zobaczy..Że już koniec,że
nie wróci..Że nikt tego nie odwróci..Pozostaną Ci wspomnienia..Smutek w
sercu,łza na twarzy..I modlitwa co wciąż łączy..
Zgłoś SPAM
mama Daniela
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ ((*))
Kochani bardzo dziękuję za modlitwę i światełka
w dniu rocznicy śmierci mojego Syna Daniela .Serdecznie pozdrawiam.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Śmierć nie może zniszczyć najpiękniejszego daru, jaki
otrzymaliśmy..Twojego życia, które "przeglądamy" i jesteśmy
wdzięczni, zamiast myśleć o twojej śmierci.♥
Zgłoś SPAM
(*)
Jesteś godny pamięci, jesteś godny wspomnienia..na zawsze pozostaniesz
niezapomniany w sercach naszych...
Zgłoś SPAM
córka
Bądź szczęśliwy Tatulku u boku Pana, nie jedna moja modlitwa w Twej intencji
jest ofiarowana..Łzy tęsknoty i żalu wylewam za Tobą, i z miłością
wspominam..((♥))...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Życie to czas, w którym szukamy Boga. Śmierć to czas, w którym Go
znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go posiadamy" ( św. Franciszek
Salezy).
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
(❤)
I codziennie mamy Was przed oczami..To co najdroższe, zabrał nieubłagany
czas.. Odeszliście do życia lepszego, gdzie nie będzie już zmartwień i
zła..My pamiętamy, w myślach was mamy..ღ☘️ღ
Zgłoś SPAM
Urszula
❤️ ◕ Zapalam światełko
z tęczowym promieniem
które w sercu płonie
codziennym wspomnieniem ◕ ❤️
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czemu nie możemy dzielić się z Wami każdym oddechem, każdym kęsem chleba,
każdą radością i każdą boleścią i tylko nam wiecznie tęsknić trzeba???
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(❤)
I zobaczyłeś nowy, lepszy świat, bo Twój, na ziemi, już skończył się...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Nasz świat bez Was traci sens, nasze życie wciąż jest pełne łez ♥.♥
Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
A.O
Pamiętaj, że On jest zawsze przy Tobie..Jak zapłaczesz z niemocy..zjawi się
w jednej chwili z pomocą...Bo tylko nieobecni kochani, są najbliżej i
rozumieją nas bez słów... ((♥))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu,pamięć jest silniejsza od słów...dlatego o Was zawsze
pamiętamy,modlimy się w Waszej intencji i światełka codziennie dla Was
zapalamy.(**)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.