Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
567502
Zapalone ponad rok temu
Zofia Sporczyk
Może kiedyś nadejdzie taki szczęśliwy dzień,że na którejś chmurce na Niebie...wszyscy spotkamy się.P.Kazimierzu,zapalam dla Pana światełko mej pamięci.((*))
Zgłoś SPAM
Twoja córcia
Tak bardzo mi Ciebie brak Tatusiu kochany, czas płynie, ale nie goi mojej rany..Straciłam Cię, jedynego mi bliskiego człowieka, bólu mojego nikt nie zrozumie, bo każdy swój ból tylko zna.Dobranoc...
Zgłoś SPAM
A.O
I tak nagle wszystko pociemniało..smutek nastał..Kazimierzu idź w stronę światłości..Tam znajdziesz Boga żywego, który wprowadzi Ciebie do życia wiecznego..
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Tak ciężko pogodzić się Z odejściem kogoś bliskiego Gorzki smak własnych łez Już nic się nie liczy tylko cisza.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Czy życie musi być cierpienie?Obdarz Go panie wieczną szczęśliwością
Zgłoś SPAM
(❤)
Myślą, modlitwą, ciepłym wspomnieniem...Jesteśmy tu codziennie. Chcielibyśmy, aby Wasze życie obecne, było szczęściem...Modlimy się o to gorąco..I o spokój wieczny...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla PANA na ten smutny czwartek ...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Sama chwila rozstania to nic, w stosunku do tego, co sobie uświadamiasz, po pewnym czasie, kiedy zdasz sobie sprawę, że ktoś kochany bezpowrotnie znika z Twojego życia.**((**..
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️ Kochana Halinko,od serca dziękuje za pamięć o Kati,za przesliczne wpisy i za światełka zapalane dla niej w czasie mojego wyjazdu.Przytulam i serdecznie pozdrawiam.Ricarda ❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
❤️ ƸӜ̵̨̄Ʒ ❤️ Wysyłam Panu płomyczki światełek do nieba za wszystkie dni mojej nieobecności..niech obejmą swym blaskiem,przytulą serdecznie i ogrzeją swoim płomieniem drogi P.Kazimierzu.❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️
Zgłoś SPAM
(*)
Ten czas, gdy byliście z nami..dopiero teraz w pełni doceniamy..Wspomnienia przeżytych razem smutków, radości..Każdą porę roku, w jej pięknie i uroku..Minęło wszystko,tylko został żal..tamtych lat [*]
Zgłoś SPAM
córka
Boże Ty dałeś nadzieję na lepsze dni - lepszy świat. Swoją miłością rozwiej - tęsknoty ślad...Przytul do serca mojego Tatę w ramionach Swych ukryj Go, Zbaw duszę i zapomnij zło.❤️
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Być nie znaczy żyć.. Być to pozostawić coś w sercach... pamięci, wspomnieniach... Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[[▄)(✬)(▄]] Światełko i modlitwę zostawiamy [[▄)(✬)(▄]]
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
❤,҉, . ❤՝՝ϡ❤ ¨˜“~ )¸.~“˜¨.... Modlitwa i Światełko Pamięci...[[*]]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Życie nie jest ani dobre,ani złe...jest polem dla dobra i zła."Seneka.Zapalam Panu mej pamięci płomyczek,by Cię poprowadził przez wieczne w Niebie życie.Spokojnego snu((*))
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście z nami... docenialiśmy szczęście, które nas spotkało, dlatego tak trudno nam teraz żyć, bez Was, Kochani...czekamy z nadzieją na spotkanie..
Zgłoś SPAM
twoja córcia
Dobranoc mój kochany Tatusiu..Zasłużyłeś na tak długie życie..i na pamięć..kocham Cię ❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
..Tam gdzie jest pamięć,słowa są zbyteczne...Światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1928   1929   1930   ...   3047   3048    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012