Może kiedyś nadejdzie taki szczęśliwy dzień,że na którejś chmurce na
Niebie...wszyscy spotkamy się.P.Kazimierzu,zapalam dla Pana światełko mej
pamięci.((*))
Zgłoś SPAM
Twoja córcia
Tak bardzo mi Ciebie brak Tatusiu kochany, czas płynie, ale nie goi mojej
rany..Straciłam Cię, jedynego mi bliskiego człowieka, bólu mojego nikt nie
zrozumie, bo każdy swój ból tylko zna.Dobranoc...
Zgłoś SPAM
A.O
I tak nagle wszystko pociemniało..smutek nastał..Kazimierzu idź w stronę
światłości..Tam znajdziesz Boga żywego, który wprowadzi Ciebie do życia
wiecznego..
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Tak ciężko pogodzić się Z odejściem kogoś bliskiego Gorzki smak własnych
łez Już nic się nie liczy tylko cisza.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Czy życie musi być cierpienie?Obdarz Go panie wieczną szczęśliwością
Zgłoś SPAM
(❤)
Myślą, modlitwą, ciepłym wspomnieniem...Jesteśmy tu codziennie.
Chcielibyśmy, aby Wasze życie obecne, było szczęściem...Modlimy się o to
gorąco..I o spokój wieczny...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla PANA na ten smutny czwartek ...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Sama chwila rozstania to nic, w stosunku do tego, co sobie uświadamiasz, po
pewnym czasie, kiedy zdasz sobie sprawę, że ktoś kochany bezpowrotnie znika z
Twojego życia.**((**..
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️ Kochana Halinko,od serca dziękuje za pamięć o
Kati,za przesliczne wpisy i za światełka zapalane dla niej w czasie mojego
wyjazdu.Przytulam i serdecznie pozdrawiam.Ricarda ❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
❤️ ƸӜ̵̨̄Ʒ ❤️ Wysyłam Panu płomyczki światełek do nieba za
wszystkie dni mojej nieobecności..niech obejmą swym blaskiem,przytulą
serdecznie i ogrzeją swoim płomieniem drogi P.Kazimierzu.❤️
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️
Zgłoś SPAM
(*)
Ten czas, gdy byliście z nami..dopiero teraz w pełni doceniamy..Wspomnienia
przeżytych razem smutków, radości..Każdą porę roku, w jej pięknie i
uroku..Minęło wszystko,tylko został żal..tamtych lat [*]
Zgłoś SPAM
córka
Boże Ty dałeś nadzieję na lepsze dni - lepszy świat. Swoją miłością
rozwiej - tęsknoty ślad...Przytul do serca mojego Tatę w ramionach Swych
ukryj Go, Zbaw duszę i zapomnij zło.❤️
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Być nie znaczy żyć.. Być to pozostawić coś w sercach... pamięci,
wspomnieniach... Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[[▄)(✬)(▄]] Światełko i modlitwę zostawiamy [[▄)(✬)(▄]]
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
❤,҉,
. ❤՝՝ϡ❤
¨˜“~ )¸.~“˜¨....
Modlitwa i Światełko Pamięci...[[*]]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Życie nie jest ani dobre,ani złe...jest polem dla dobra i
zła."Seneka.Zapalam Panu mej pamięci płomyczek,by Cię poprowadził
przez wieczne w Niebie życie.Spokojnego snu((*))
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście z nami... docenialiśmy szczęście, które nas spotkało, dlatego tak
trudno nam teraz żyć, bez Was, Kochani...czekamy z nadzieją na spotkanie..
Zgłoś SPAM
twoja córcia
Dobranoc mój kochany Tatusiu..Zasłużyłeś na tak długie życie..i na
pamięć..kocham Cię ❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
..Tam gdzie jest pamięć,słowa są zbyteczne...Światełko pamięci...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.