Niech światłość i nasza pamięć będą zawsze z Wami...Na wieki,
wieków..amen...❀ڿڰۣڿ.
Zgłoś SPAM
(*)
Gdy już przyszła ta pora..i rozstać się przyszło ze światem..poszedłeś w
stronę wiadomą, gdzie dusze wiecznie trwają..do Boga, który nagrodę Ci
przygotował - życie wieczne..((*))
Zgłoś SPAM
córcia
Kocham Cię Tatulku...Ty przecież wiesz...❄️ Dużo światła zostawiam dla
Ciebie najdroższy ❄️
Zgłoś SPAM
Urszula
★*
Wierzę, że nie gaśnie w śmierci
Żadna myśl i czyn serdeczny.
Ci, co odwołani wcześniej,
nas wprowadzą w żywot wieczny
.★ PANIE KAZIMIERZU -PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Spoglądamy na Wasze zdjęcia...serca ściska ból z całej mocy, wspomnienia
powracają...tęsknimy Kochani tak bardzo
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Dzisiaj modliliśmy się za wszystkie duszyczki naszych Aniołków i całą
Aniołkową Rodzinkę w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.
Zgłoś SPAM
(*)
Ty jesteś teraz pielgrzymem, co po ścieżce wieczności do mnie idzie...Gdy
twoja wędrówka cel osiągnie..Zostaniesz ze mną na zawsze..Panem Bogiem
twoim...
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
◕ ❤️ ◕ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO ◕ ❤️ ◕
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Gdzie cierpień kres,gdzie nie ma już łez,gdzie zawsze słonko świeci..to
właśnie TAM,u Nieba bram,wszyscy się kiedyś spotkamy,jako szczęśliwe Pana
Boga w Niebie dzieci.Zapalam Panu płomyczek pamięci(*)
Zgłoś SPAM
(❤)
Ta droga, którą idziesz..jest tylko w jedną stronę..Ku wieczności..Abyś
szczęśliwie nią doszedł do Boga...
Zgłoś SPAM
córka
Tatulku..tęsknoto moja..Już zawsze będę tęsknić, bo kochany
byłeś..Codziennie przytulam Twoje zdjęcie..I szepczę "Niech Ci dobrze
będzie, tam, gdzie jesteś"...♡..♡..♡..♡
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...Żyjemy,ale nic nie jest już takie jak było przedtem,już nie jesteśmy
tacy sami... Modlitwa i pamięć dla PANAe na te kilka dni majówki ... PANA
pamięci PANIE KAZIMIERZU ...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Jesteśmy cały czas z Tobą, bo byłeś dla nas bardzo ważną osobą..Gdy
odszedłeś w zaświaty, nasz ziemski świat stał się uboższy, stracił
kolory radości, smutek nastał...❤❀ڿڰۣڿ.
"A zawsze tak jest, że miłość nie zna swej głębi, aż do momentu
rozstania\".
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Bądźcie blisko nas,my jesteśmy z Wami w każdej minucie naszego
życia..[[♥]]..Światełko z modlitwą dla Pana p.Kazimierzu.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdy oczy swoje otworzę o świcie, mój wzrok Was szuka tam na błękicie, gdzie
niebiański pałac się wznosi, tam serce moje modlitwy i światełka dla Was
zanosi....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.