Pamiętamy codziennie, światełko do nieba ślemy dla Pana.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
(❤)
Choć Twe oczy przyćmiła już na zawsze ciemność..To żyjesz, bo nikt
kochany nie umiera...
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
◢◤✿◥◣ JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ◢◤✿◥◣
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Światełko jaśniutkie od serca na Weekend Panu zapalam.♡ ♡ ♡ PS. Czasami
codziennosc strasznie przerasta,sorry!!
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
To płacze serce,tak cichutko łka,a w smutnym oku zabłysła łza.To płacze
serce nad losem swym,odeszło szczęście i Wy wraz z nim.Światełko
jaśniutkie za ostatnie dni Panu zostawiam.♡ ♡ ♡
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Wszyscy,którzy zasnęli snem wiecznym,napewno są w Niebie bezpieczni...Bóg
dał Wam p.Kazimierzu szczęście i spokój wieczny.Światełko z
modlitwą,ślę Panu do Nieba bram.((*))
Zgłoś SPAM
(*)
Na granicy nocy,
nie ma nocy, jest świt.
Na granicy zimy,
nie ma zimy, jest wiosna.
Na granicy śmierci,
nie ma śmierci, JEST ŻYCIE...Ciesz się nim w jasności naszego Pana...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
♥ Gdy Ci będzie smutno, wspomnij radość, którą Ci dawałem...Wymów
szeptem moje imię... przyjdę i pocieszę Cię..Wiem, że jest kochające
serce, w którym żyję...♥
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
Odpoczywaj w światłości wiecznej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️
•♥•ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY•♥• ❤️
•♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•NA CZTERY DNI
•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️
•♥•NASZEJ NIEOBECNOŚCI•♥• ❤️
•♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Cichutko chmurki płyną po niebie, niosą naszą tęsknotę, bo wciąż brakuje
nam Was Ukochani....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Śpij spokojnie Panie Kazimierzu,niech światłością Pana cieszy się Twoja
dusza....[♥]..
Zgłoś SPAM
(❤)
Pamiętamy o naszych bliskich, którzy odeszli..I cieszą się radością nowego
życia...Oni, przetarli nam już tę drogę, którą kiedyś, pójdziemy do
nich...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
Pamięć pozostała...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
A.O
Poplątały się nasze ścieżki, gdy odszedłeś..żywot stał się bardziej
ciężki...Wciąż patrzymy w dal..Może ujrzymy promyk nadziei..kiedyś
tam..♥ Boże, pomóż nam...♥
Zgłoś SPAM
Urszula
ღ*•
Pozwól nie tęsknić nam Boże
do tego, co być nie może.
•*ღ♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.