Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
567531
Zapalone ponad rok temu
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nic się tu nie zmieni... samotność będzie nas okrążać, tęsknota za Wami - wyrywać nam serca, a cisza - krzyczeć z rozpaczą, łzy nie przestaną płynąć aż do spotkania z Wami Kochani
Zgłoś SPAM
A.O
Smutek osiadł w sercach naszych, odkąd Ciebie zabrakło..Ale jesteś wśród nas nadal, jak byłeś, tylko trochę inaczej, bo w myślach i wspomnieniach...(♥)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Niech wiatr nie wieje Wam w oczy, niech słońce rozjaśnia Wasze twarze, niech Bóg Was prowadzi...do spotkania Aniołki Ukochane...ciepłe i jaśniutkie światełko
Zgłoś SPAM
(❤)
Pokonani przez czas..nadal kochani..W pamięci rysujemy obrazy wspomnień, wspólnych dni..tego nie da się zapomnieć, to na zawsze pozostanie w nas..Życie mija,jak wiatru powiew,jak sen...
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
______»(`❤´) »..W MOIM SERCU ___»(`❤´)»...I MODLITWIE _»(`❤´)»....KAŻDEGO DNIA
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Majowe światełko pamięci
Zgłoś SPAM
(*)
Wiosna kolejna, jak Ciebie nie ma i nic się nie zmieniło, jak dawniej, tak i teraz, rozszumiały się drzewa...Byłeś, i nagle odszedłeś na błękitne pola nieba.((♥))..❀
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Prowadż nas Duchu prawdy...drogami Miłosierdzia."Pan rzekł"Kto idzie za mną,będzie miał życie wieczne."P.Kazimierzu,modlitwę i płomyczek mej pamięci,ślę dla Pana do Nieba.((*))
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Czas mija a rana nie chce się zabliźnić. ♡❤️♡ Jaśniutki promyk już majowego światełka od serca do Panu posyłam,drogi P.Kazimierzu...♡❤️♡
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Najbardziej boli to, że idziemy w te same miejsca, bez tych samych ludzi..."
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nie płacz, kochana! Odchodzę ze świata bólu do Królestwa pokoju. Wciąż będę Cię kochał i strzegł..moja dusza przecież wieczna jest..((☆))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
Pierwszomajowe światełko *
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Światełko pamięci i modlitwę zostawiam
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Urszula
PANIE KAZIMIERZU-ZAPALAM NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie gniewajcie się, że wciąż płaczemy, choć Tam panuje Miłość i szczęście...tak bardzo tęsknimy ... łzy przestaną płynąć, gdy będziemy już z Wami, Kochani
Zgłoś SPAM
A.O
W zadumie zapalamy lampkę pamięci, bo gdy się pamięta, to świat kolorów nabiera i chociaż smutek czasem na twarzy, to wiemy, że kiedyś będziemy razem...(❤)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1925   1926   1927   ...   3047   3048    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012