Nic się tu nie zmieni... samotność będzie nas okrążać, tęsknota za Wami
- wyrywać nam serca, a cisza - krzyczeć z rozpaczą, łzy nie przestaną
płynąć aż do spotkania z Wami Kochani
Zgłoś SPAM
A.O
Smutek osiadł w sercach naszych, odkąd Ciebie zabrakło..Ale jesteś wśród
nas nadal, jak byłeś, tylko trochę inaczej, bo w myślach i
wspomnieniach...(♥)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Niech wiatr nie wieje Wam w oczy, niech słońce rozjaśnia Wasze twarze, niech
Bóg Was prowadzi...do spotkania Aniołki Ukochane...ciepłe i jaśniutkie
światełko
Zgłoś SPAM
(❤)
Pokonani przez czas..nadal kochani..W pamięci rysujemy obrazy wspomnień,
wspólnych dni..tego nie da się zapomnieć, to na zawsze pozostanie w
nas..Życie mija,jak wiatru powiew,jak sen...
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
______»(`❤´) »..W MOIM SERCU
___»(`❤´)»...I MODLITWIE
_»(`❤´)»....KAŻDEGO DNIA
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Majowe światełko pamięci
Zgłoś SPAM
(*)
Wiosna kolejna, jak Ciebie nie ma i nic się nie zmieniło, jak dawniej, tak i
teraz, rozszumiały się drzewa...Byłeś, i nagle odszedłeś na błękitne
pola nieba.((♥))..❀
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Prowadż nas Duchu prawdy...drogami Miłosierdzia."Pan
rzekł"Kto idzie za mną,będzie miał życie
wieczne."P.Kazimierzu,modlitwę i płomyczek mej pamięci,ślę dla Pana do
Nieba.((*))
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Czas mija a rana nie chce się zabliźnić. ♡❤️♡ Jaśniutki promyk już
majowego światełka od serca do Panu posyłam,drogi P.Kazimierzu...♡❤️♡
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Najbardziej boli to, że idziemy w te same miejsca, bez tych samych
ludzi..."
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nie płacz, kochana! Odchodzę ze świata bólu do Królestwa pokoju. Wciąż
będę Cię kochał i strzegł..moja dusza przecież wieczna jest..((☆))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
Pierwszomajowe światełko *
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Światełko pamięci i modlitwę zostawiam
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Urszula
PANIE KAZIMIERZU-ZAPALAM NAJJAŚNIEJSZE
ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie gniewajcie się, że wciąż płaczemy, choć Tam panuje Miłość i
szczęście...tak bardzo tęsknimy ... łzy przestaną płynąć, gdy będziemy
już z Wami, Kochani
Zgłoś SPAM
A.O
W zadumie zapalamy lampkę pamięci, bo gdy się pamięta, to świat kolorów
nabiera i chociaż smutek czasem na twarzy, to wiemy, że kiedyś będziemy
razem...(❤)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.