Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba odświeżać wspomnienia,by w
chwilach trudnych upajać się nimi...jak wodą w chwilach silnego
pragnienia.P.Kaziu,dla pana moja lampeczka i zapalony płomyczek(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
☀◕°◕°☀ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ☀◕°◕°☀
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Matko Światła, Królowo Polski,
płaszczem swoim od trwogi wszelkiej
nas osłoń. Synowi swojemu nas poleć,
a w rozpaczy naszej pociesz nam zawsze...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
Byłeś moim darem Niebios, tak długo ze mną, razem przeszliśmy tak wiele,
ale kochany Tato, to co było, było szkołą życia dla mnie..Teraz czekam na
spotkanie z Tobą w Niebie. Mój najdroższy..tęsknię❤️.
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
Ave Maryja gratiae plena
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
A przed nami wspomnień tyle...zostawiły w naszych sercach trwały ślad i na
dłużej niż na zawsze tam zostaną,bo wyryte są uczuciem które
znacie...Aniołki Nasze Ukochane
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tam, za zamkniętymi oczami. Jest naszej wyobraźni kraina. Czasami w tej
krainie. Przepiękne wizje tworzymy. Tam przebywamy z Tymi, O których tylko
marzymy.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
(❤)
Aby bólu nie czuć, zamykamy oczy i usypiamy...uciekamy przed smutkami. Gdy
zamykamy oczy, nie cierpimy, chowamy się między snami...
Cicho drzewa szumcie,p.Kazimierza nie obudżcie,niech w spokoju spoczywa Jego
Dusza...mam nadzieję,że już w Niebie szczęśliwa.Światełko z
modlitwą...dla Pana.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Nie sposób abyśmy ślad Twój zgubić mogli, choć tak wiele świat w krąg
poplątał dróg.. Idziemy ciągle drogą nam nieznaną..do krainy wiecznego
snu..Ty czekasz przecież tam na nas...❤️
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
ku pamięci
....."...Potem jest wielkie zmęczenie,
jakby serce dźwigało samotność
nie na swoją miarę." Świeć Panie nad DUSZĄ KAZIMIERZA...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Śmierć pokazuje nam szarość i czerń,swoje zaborcze kolory tęsknoty…Nasze
ręce to za mało,aby zatrzymać tu życie…(**)…
Zgłoś SPAM
Urszula
PANIE KAZIMIERZU -PAMIĘTAM I ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI {*}
Zgłoś SPAM
(*)
"...Zostawiłeś Swoje Życie przed drzwiami śmierci i wszedłeś tam,
gdzie słychać tylko milczenie. Gdzie nikt nie mówi, że czas mija, że dzień
się kończy lub zaczyna..." Ku Twej pamięci...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Jesteś pierwszą myślą, kiedy się budzę ... i ostatnią gdy
zasypiam;...Modlitwa i Światełko Pamięci dla Pana p.Kazimierzu..((♥))..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.