Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
567577
Zapalone ponad rok temu
(❤)
Na zawsze pozostaniesz Kazimierzu w naszych sercach...Śpij w spokoju i czekaj, aż nasz Stwórca obudzi Cię w lepszym świecie...۩❤۩
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Ogrzeję Pana lampeczką mej pamięci,bo choć zniknąłeś na zawsze z naszych oczu...to mam Pana na zawsze w mej pamięci.Spokojnego snu wiecznego.((*))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA NA TEN ZAPŁAKANY DESZCZEM DZIEŃ ... PANA PAMIĘCI PANIE KAZIMIERZU ...[*]...
Zgłoś SPAM
córka
Miłość nie zwyciężyła śmierci...TATUNIU KOCHANY ♥ ♥ ♥...TĘSKNIĘ...♥ ♥ ♥ Jak trudno, bez łez, wspominać...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
ku pamięci
W wieczności kiedyś wszyscy się spotkamy, gdy Bóg otworzy dla nas Nieba bramy ..ڿڰۣڿ..Bo taki jest los człowieka prędzej, czy później wieczne życie jego duszę czeka..ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Nigdy słowa nie wyrażą tego, co czujemy po stracie ukochanych osób . Światełko pamięci (*)(*)
Zgłoś SPAM
(*)
▒♥▒ Niech wiatr nie smaga Twojej twarzy, lecz niesie Cię na skrzydłach hen w zaświaty... A dopóki znów się nie spotkamy, niech Bóg Ci błogosławi..▒♥▒
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Śmierć boli nie tych, którzy umierają, lecz tych, co wśród żywych pozostają..."
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Zgłoś SPAM
Urszula
Smutek w sercu, łza na twarzy I modlitwa co wciąż łączy I Miłość , która się nie kończy. PANIE KAZIMIERZU- ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA NA DZISIAJ
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH....Światełko Pamięci i modlitwa dla Pana p.Kazimierzu..[♥]..
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Są serca w których pozostaniecie na zawsze...światełka pamięci wraz z modlitwą...
Zgłoś SPAM
(❤)
Gwiazdy na niebie wskazują nam drogę do Ciebie..I chociaż czas naszej wędrówki nieznany.. One mówią, że szczęśliwy jesteś i, że zobaczymy się w tym lepszym świecie...Czy warto wierzyć gwiazdom??
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Na równi z żebrakiem są nasze marzenia, on prosi o wsparcie, a my o wspomnienia, bo tylko one nam pozostały...Aniołki Nasze Ukochane
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
《♡》
Zgłoś SPAM
A.O
Wszystko mija bezpowrotnie. Lata lecą, rok za rokiem, tylko nasza pamięć jest trwała, jak skała...Światełka wysyłamy do nieba,niech płoną jasno...I bez końca...•´¨`★ (♥)( ♥)•´¨`★
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
(*)
W święto Najświętszej Panny Maryi Królowej Polski zapalamy znicz naszej pamięci..Niech Królowa nasza,pocieszycielka i orędowniczka w Niebie będzie blisko Ciebie..otuli swoim płaszczem dobroci..[*]
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Matko narodu polskiego módl się za Kazimierzem
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1923   1924   1925   ...   3047   3048    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012