Aniołowie na pewno wprowadzili Cie do wiecznej radości, tam gdzie nie ma
bólu, łez , cierpienia
Zgłoś SPAM
(❤)
Już tylko jedyna droga Tobie została..droga wieczności, droga do naszego
Pana..On Ci zgotuje ucztę wspaniałą..W świecie dobra i światłości i
wiecznej szczęśliwości¸.•♥¸.•♥
Zgłoś SPAM
A.O
A piątek smutny bardzo, bo w ten dzień zamknąłeś swe oczy na zawsze..Po
cierpieniach odszedłeś do Nieba..Śpij spokojnie w tym świecie bez łez..To
miejsce na pewno szczęśliwe jest.[[*]]
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Panie Kazimierzu...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pamięc i modlitwa na kolejny smutny piatek....[*]....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Pan Bóg zabiera Człowieka wtedy...gdy widzi,że zasłużył już sobie
na Niebo."Jan Grzegorczyk.Spokojnego snu p.Kazimierzu,moja modlitwa i i
zapalony płomyczek pamięci...niech zawsze będą z Tobą.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Stracić kogoś...To tak jakby spaść w otchłań nicości.Poznać jak bardzo
boli tęsknota za kimś,kto odszedł już na zawsze.❤️ Kolorowe Światełko
od serca Panu zapalam, drogi P.Kazimierzu...❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Stracić kogoś...To tak jakby spaść w otchłań nicości.Poznać jak bardzo
boli tęsknota za kimś,kto odszedł już na zawsze.❤️ Kolorowe Światełko
Panu zapalam,drogi P.Kazimiwrzu...❤️
Zgłoś SPAM
(*)
Byłeś z nami dłuższą chwilę..Teraz, nieśmiertelny, jesteś z aniołami...
Zgłoś SPAM
córka
Ty godnie cierpieć umiałeś. Ból swój,z pokorą pokonać chciałeś. Bóg
chciał już mieć Cię u siebie,a Ty pogodnie wędrowałaś mu na
spotkanie..Tatku kochany..tęsknię...♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Najpiękniejsze słowa miłości i tęsknoty dla Ciebie każdego dnia..Teraz,
Bóg szczęście wieczne Ci da..Odpoczywaj po życia znoju, Bóg kiedyś
połączy nasze dusze w wiecznym pokoju..*•-((★))-•
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI*´¯`✿*´¯`✿[*]*´¯`✿*´¯`✿
Zgłoś SPAM
Urszula
❤️
Smutek i tęsknota…Pustka mnie otacza…
W serce żal się wlewa…Bólem i
cierpieniem zapalam znicz…
Znicz Wiecznej Pamięci…
❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Małgosia Kierepka- żona Pawła
Panie Kazimierzu, niech otula Pana spokój ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Po latach tęskni się tak samo, nadal chcemy usłyszeć Wasz głos... więc po
kilku smutnych, tęsknych latach nadal się przeplata każda data, nadal się
pamięta ból i łzy, nadal w myślach Wy...
Zgłoś SPAM
A.O
"Człowiek nie ginie - przeobraża się w echo, sen, cień,
Człowiek nie umiera, lecz przechodzi przez bramę zmierzchu na inną
ulicę..."((❤))Panie,bądź wola Twoja...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.