Blask świecy wprowadza w zadumę nad przemijaniem..Pamięć o TOBIE Kazimierzu,
ciągle żywa w naszych sercach...A ten most długi Twojego życia skończył
się, teraz wieczność jest życiem Twym.•´ ♥((*))•´ ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿ Życie jest ulotne,
pamięć wieczna ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿
Światełko i modlitwę zostawiamy ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️
✿⋞♡⋟✿
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Urszula
PANIE KAZIMIERZU✿
Lśnisz w pamięci, jak gwiazda na niebie.
Pustka, żal, uczucie nicości.
To jest to, co w mym sercu dziś gości.
Nikt Cię nigdy zastąpić nie zdoła.
Bo nie ma takiego, drugiego Anioła.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak mało chwil wspaniałych jest,tak mało słów co pięknie brzmią...tak
trudno dzisiaj mieć szczęśliwy dom odkąd Odeszliście stąd ...Aniołki
Ukochane
Zgłoś SPAM
A.O
Jest Ojczyzna,
do której zbliżamy się z każdym dniem...
i która wszystkich nas zgromadzi..ڿڰۣڿڰۣ❤️ڿڰۣڿڰۣ—--TAM jest
nasz wieczny dom...Ty, Kazimierzu już Tam jesteś, my
idziemy...ڿڰۣڿڰۣ❤️ڿڰۣڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
✿ ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ ✿
Zgłoś SPAM
(❤)
Idziesz do domu Pana..niczego Ci już nie potrzeba, tylko naszej modlitwy...Daj
Panie duszy Kazimierza wieczny odpoczynek i radość...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Nasz świat bez Was traci sens, nasze życie wciąż jest pełne łez ♥.♥
Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Łzy pod powieką zastygły, nie chcemy ich ronić więcej, wiemy, że jesteś
szczęśliwy choć nie bije Twe serce.(((*)))Światełko z modlitwą(((*)))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Okaż Swą Łaskę Pani ufającym Tobie,okaż Swą Łaskę i daj IM
Zbawienie."Ci którzy już odeszli,nigdy do nas nie powrócą...lecz na
zawsze zostaną w naszych myślach i sercach naszych.Światełko dla Pana(*)
Zgłoś SPAM
(*)
Jest takie miejsce..jest taki czas..Kiedy bicie serca zamiera w nas..I wtedy
odbywamy drogę ostatnią, drogę do niebiańskiego Raju..♥¸¸.•❀
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
"Brak Was jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania."
"Radość minęła szybko, ból jest wieczny.." :"
;KOCHAMY..TĘSKNIMY..WSPOMINAMY; - Światełko z modlitwą dla Pana
p.Kazimierzu..[[♥]]
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Każdy dzień uświadamia nam ,że Was już nie ma , lecz tęsknota i pamięć
żyją w naszych sercach... pamiętamy Panie Kazimierzu
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
...najsmutniejsze są łzy wypłakane z tęsknoty i zakochane marzenia pośród
bezgwiezdnej nocy wspomnienia które zadają okropny ból...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
znajoma
Ci, co odchodzą zostawiają w sercach naszych ślad, na zawsze tam wyryty..
I puste miejsca, w których życie i czas na zawsze zamilkły..Zostaje tęsknota
i łzy...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.