Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
567627
Zapalone ponad rok temu
ku pamięci
Blask świecy wprowadza w zadumę nad przemijaniem..Pamięć o TOBIE Kazimierzu, ciągle żywa w naszych sercach...A ten most długi Twojego życia skończył się, teraz wieczność jest życiem Twym.•´ ♥((*))•´ ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿ Życie jest ulotne, pamięć wieczna ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿ Światełko i modlitwę zostawiamy ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Urszula
PANIE KAZIMIERZU✿ Lśnisz w pamięci, jak gwiazda na niebie. Pustka, żal, uczucie nicości. To jest to, co w mym sercu dziś gości. Nikt Cię nigdy zastąpić nie zdoła. Bo nie ma takiego, drugiego Anioła.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak mało chwil wspaniałych jest,tak mało słów co pięknie brzmią...tak trudno dzisiaj mieć szczęśliwy dom odkąd Odeszliście stąd ...Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
A.O
Jest Ojczyzna, do której zbliżamy się z każdym dniem... i która wszystkich nas zgromadzi..ڿڰۣڿڰۣ❤️ڿڰۣڿڰۣ—--TAM jest nasz wieczny dom...Ty, Kazimierzu już Tam jesteś, my idziemy...ڿڰۣڿڰۣ❤️ڿڰۣڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
✿ ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ ✿
Zgłoś SPAM
(❤)
Idziesz do domu Pana..niczego Ci już nie potrzeba, tylko naszej modlitwy...Daj Panie duszy Kazimierza wieczny odpoczynek i radość...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Nasz świat bez Was traci sens, nasze życie wciąż jest pełne łez ♥.♥ Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Łzy pod powieką zastygły, nie chcemy ich ronić więcej, wiemy, że jesteś szczęśliwy choć nie bije Twe serce.(((*)))Światełko z modlitwą(((*)))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Okaż Swą Łaskę Pani ufającym Tobie,okaż Swą Łaskę i daj IM Zbawienie."Ci którzy już odeszli,nigdy do nas nie powrócą...lecz na zawsze zostaną w naszych myślach i sercach naszych.Światełko dla Pana(*)
Zgłoś SPAM
(*)
Jest takie miejsce..jest taki czas..Kiedy bicie serca zamiera w nas..I wtedy odbywamy drogę ostatnią, drogę do niebiańskiego Raju..♥¸¸.•❀
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
"Brak Was jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania." "Radość minęła szybko, ból jest wieczny.." :"
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥»________❄️ ♥»_______☀__❄️ ♥»______$____❄️ ♥»_____☀__♥♥__❄️ ♥»______❄️_♥♥_☀____ ♥»________♥♥______ ♥»_____ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY___ ♥»_____❄️_______☀___
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;KOCHAMY..TĘSKNIMY..WSPOMINAMY; - Światełko z modlitwą dla Pana p.Kazimierzu..[[♥]]
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Każdy dzień uświadamia nam ,że Was już nie ma , lecz tęsknota i pamięć żyją w naszych sercach... pamiętamy Panie Kazimierzu
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
...najsmutniejsze są łzy wypłakane z tęsknoty i zakochane marzenia pośród bezgwiezdnej nocy wspomnienia które zadają okropny ból...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
znajoma
Ci, co odchodzą zostawiają w sercach naszych ślad, na zawsze tam wyryty.. I puste miejsca, w których życie i czas na zawsze zamilkły..Zostaje tęsknota i łzy...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1921   1922   1923   ...   3047   3048    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012