Na kolejny nowy, smutny tydzień światełko pamięci dla PANA ... PANA
pamięci ...[*]....
Zgłoś SPAM
(*)
✬.✬..Szukamy Ciebie, choć wiemy,
że nie znajdziemy,
wspominamy Ciebie, bo wiemy
że Cię tutaj nigdy nie będzie..
✬.✬..Idziemy do Ciebie, choć wiemy, że teraz nie dojdziemy...
Zgłoś SPAM
córcia
Tatulku kochany..Moje oczy wypatrują Ciebie ciągle od nowa, gdy dzień się
budzi..chcę biec do Ciebie..Przytulić, ucałować...❤ Tęsknię...❤
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
ku pamięci
W cieple migocącego płomienia..(,) Jest pamięć i miłość, która nie
umiera..⋱⋱✿ ⋰⋰
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))
❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Tęsknimy za Wami...jesteście ciągle w naszych myślach i sercach -
Światełko z modlitwą dla Pana p.Kazimierzu.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście z nami, głęboko w sercach schowani...póki żyjemy Jesteście
wokół....tylko, że poza zasięgiem wzroku...i tylko tęsknimy ciągle tak
samo Kochani
Zgłoś SPAM
A.O
Tam, gdzie żywot jest doskonały..Przyjmij Panie Kazimierza do swej
chwały..Dobrym był człowiekiem, los nie szczędził Mu zmartwień i
biedy..Teraz u Ciebie nagrodę wieczną dostał..❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Tadzia W
"Nie ma większej miłości niż ktoś życie swe odda..."Twoja
Miłość Kazimierzu trwa
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Kościół żywy i prawdziwy,to serc wiernych
wspólnota"."Słysząc głos PANA...serc nie
zatwardzajcie".Psalmy.P.Kazimierzu,na dzisiejszą Niedzielę,posyłam Panu
lampeczkę mej pamięci z modlitwą.((*))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Niech Was Kochani jasną nadzieją myśli nasze ogrzeją...tylko bezradne ręce
nie mogą uczynić nic więcej...{*}
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Jedynie wierząc w nieśmiertelność może człowiek uchwycić znaczenie
swojego istnienia ❤️Zapalam Niedzielne światełko;jaśniutkie,błyszczące
tęsknotą Pana bliskich za Panem,drogi P.Kazimierzu..❤️
Zgłoś SPAM
(❤)
Pan Jest moim pasterzem i zna wszystkie owce swoje i one Go znają..Za obcym nie
pójdę,bo nie znam głosu obcego..On pozwolił mi iść w swojej światłości
za sobą,i będę szczęśliwy po wsze czasy..♦((❤))♦
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
Majowe światełko wspomnień minionych dni...♥
Zgłoś SPAM
córka
Tatulku kochany..ciągle mam Cię przed oczami,ciągle jesteś w moim
życiu...tęsknię❤️...❤️
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
PAMIĘĆ POZOSTAŁA... PANIE KAZIMIERZU, ŚWIATEŁKO NA NIEDZIELĘ DOBREGO
PASTERZA...
Zgłoś SPAM
(*)
"Cierpienie nie jest naszym celem ostatecznym. Szczęście jest naszym
przeznaczeniem.. "Leon Bloy★♨★ Wy już jesteście w wieczności,
gdzie szczęściem się oddycha, a zieleń jest taka piękna i soczysta★♨★
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Życie jest stworzone z dziesięciu tysięcy radości i dziesięciu tysięcy
smutków, a każde z nich to kamień na drodze prowadzącej do wiecznego
spokoju... śpij spokojnie(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.