Choć tak daleko od siebie, wciąż blisko i żadna chwila, nie chce odejść w
zapomnienie...Ukochani
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
A.O
Kazimierzu..Niech droga wieczności, którą podążasz, prowadzi do
zbawienia...❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Modlę się p.Kazimierzu do Boga Wszechmogącego...byś Ty otrzymał od
Niego...wstęp do życia wiecznego.Światełko i pamięc zostawiam.((*))
Zgłoś SPAM
(❤)
❤ Nad płomieniem znicza wspomnienia powracają..razem przebytych dróg..Ty
już chodzisz po niebieskich dróżkach..A my mamy w sercu ból..❤ Żal
każdego człowieka, bo, ktoś zawsze tęskni i czeka..❤
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
...słowa nie są już tak ważne jak kiedyś!....Najważniejsza jest
Pamięć,,,,,
Zgłoś SPAM
(*)
W sercu został smutek i wspomnienia tamtych dni..Usta szepcą modlitwy
błagalne, abyś był szczęśliwy..۩_(¯`◕´¯)_۩
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Pustka, pustka ogromna..Serca nasze tęsknią i czekają..One nie umieją
zapomnieć.. Zostawiłeś wielką pustkę w tych,którzy Cię kochali..♥
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Radość z Wami uleciała,marzenia rozsypane jak płatki róż.w rytm naszych
serc- wszystko odeszło w dolinę mgieł..Światełka mojej pamięci dla
Pana,drogi P.Kazimierzu,niech sięgają nieba..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Zgłoś SPAM
córka
Tatulku kochany..Gdy dzień się rozpoczyna..patrzę na Twoje zdjęcie i moje
myśli do Ciebie lecą..Tęsknię ✿ڿڰۣ✿ Spoczywaj w
spokoju..❤️✿ڿڰۣ✿
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko na dzień dobry.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Strugą po policzku płynie gorzka łza...ta łza to tęsknota..bo Was Kochani
tak bardzo brak....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
((*))((*))((*))
Zgłoś SPAM
A.O
~♥~☀️~♥~ Ty już jesteś w Domu Wielkiej Bożej Miłości...Pan, wieczne
szczęście ofiarował Ci..Skończył się ból tu na ziemi..Tam, będziesz bez
trosk żył...~♥~☀️~♥~
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
⊰♥⊱ SMUTNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Łzy wciąż płyną, serce pęka brak tu szczęścia i miłości brak tu Waszej
obecności..Posyłam jaśniutką wirtualną Lampeczke w niebiańskie Przestworza
do Pana,drogi P.Kazimierzu...❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.