Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
567711
Zapalone ponad rok temu
Józek Marchewczyk
,, Istniejemy póki ktoś o nas pamięta..." Pamiętamy...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ PROSIMY O OPIEKĘ CZASIE NASZEJ PODRÓŻY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
ღღ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ღღ
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Oczy pełne łez, Serce pełne żalu, Dusza pełna smutku, Dom przepełniony pustką... [*][*][*]
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wraz z Waszym odejściem, szczęścia naszego dobiegł kres, teraz tylko wspominamy, jak to było kiedyś i pragniemy, by się wszystko powtórzyło, tak nam bez Was źle....
Zgłoś SPAM
znajoma
Odchodzi się tylko raz...w sercach kochających jest się na zawsze...p.Kazimierzu
Zgłoś SPAM
A.O
Cierpienie nasze ,miłosierny Jezu,składamy u Twych stóp..Ten żal i trwogę,to rozdarcie w tęsknocie, to wołanie w rozżaleniu..błagamy Jezu,łaską i miłością zmień.[[♥ ♥]]
Zgłoś SPAM
(❤)
I tylko nasze łzy, one wiedza najlepiej..Poznały ból, samotność..To wodospad wspomnień zastygłych w smutnym uśmiechu † ♥ † ♥ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♥ † ♥ †
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nikt nie cofnie bólu,nic nie cofnie cierpienia,cieknąca po policzku łza...nigdy nam nie da zapomnienia.P.Kazimierzu,światełko dla Pana zapalam i z modlitwą,ślę do Nieba bram.((*))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
W samotności wspólne mamy łzy... W życiu ciągle nam Was brakuje... W wytrwałości pokonujemy kolejne dni..
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
Ty nie odszedłeś Tato, Ty dalej jesteś..W każdym moim dniu, jak kiedyś..Byłeś wspaniały i bardzo kochany..Wspieraj mnie mój Kazieczku..Tęsknię za Twoim uśmiechem..▂ ♥ ▂
Zgłoś SPAM
(*)
Serca nasze są zawsze z Wami.Jesteście nam najlepszymi wspomnieniami..Codzienną myślą,naszą łzą cichą,smutkiem w dzień,a w nocy wymarzonym snem..Odpoczywajcie w spokoju.✿•ڰۣڿڰ
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wierzymy, że jest szczęśliwy, że odpoczywa na zielonych łąkach wieczności..I chociaż to tak daleko..sercem i myślą, zawsze jesteśmy blisko...♥♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Są ludzie, którzy nie zawsze są blisko, ale zawsze są bliscy naszemu sercu (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Urszula
Bo najgorsze jest czekanie na spotkanie z Wami w niebie I ta cisza: pusta cicha, sucha, czarna... Bo najcięższe jest czekanie... Ta samotność, ciemna i tęsknota serca WIELKA PANIE KAZIU -PAMIETAM
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Nasze serca co dla Ciebie biły,będą zawsze za Tobą tęskniły; - Światełko Pamięci i modlitwa dla Pana p.Kazimierzu.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1918   1919   1920   ...   3047   3048    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012