Wraz z Waszym odejściem, szczęścia naszego dobiegł kres, teraz tylko
wspominamy, jak to było kiedyś i pragniemy, by się wszystko powtórzyło, tak
nam bez Was źle....
Zgłoś SPAM
znajoma
Odchodzi się tylko raz...w sercach kochających jest się na
zawsze...p.Kazimierzu
Zgłoś SPAM
A.O
Cierpienie nasze ,miłosierny Jezu,składamy u Twych stóp..Ten żal i
trwogę,to rozdarcie w tęsknocie, to wołanie w rozżaleniu..błagamy
Jezu,łaską i miłością zmień.[[♥ ♥]]
Zgłoś SPAM
(❤)
I tylko nasze łzy, one wiedza najlepiej..Poznały ból, samotność..To
wodospad wspomnień zastygłych w smutnym uśmiechu † ♥ † ♥ ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI ♥ † ♥ †
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nikt nie cofnie bólu,nic nie cofnie cierpienia,cieknąca po policzku
łza...nigdy nam nie da zapomnienia.P.Kazimierzu,światełko dla Pana zapalam i
z modlitwą,ślę do Nieba bram.((*))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
W samotności wspólne mamy łzy... W życiu ciągle nam Was brakuje... W
wytrwałości pokonujemy kolejne dni..
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
Ty nie odszedłeś Tato, Ty dalej jesteś..W każdym moim dniu, jak
kiedyś..Byłeś wspaniały i bardzo kochany..Wspieraj mnie mój
Kazieczku..Tęsknię za Twoim uśmiechem..▂ ♥ ▂
Zgłoś SPAM
(*)
Serca nasze są zawsze z Wami.Jesteście nam najlepszymi
wspomnieniami..Codzienną myślą,naszą łzą cichą,smutkiem w dzień,a w nocy
wymarzonym snem..Odpoczywajcie w spokoju.✿•ڰۣڿڰ
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wierzymy, że jest szczęśliwy, że odpoczywa na zielonych łąkach
wieczności..I chociaż to tak daleko..sercem i myślą, zawsze jesteśmy
blisko...♥♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Są ludzie, którzy nie zawsze są blisko, ale zawsze są bliscy naszemu sercu
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Urszula
Bo najgorsze jest czekanie
na spotkanie z Wami w niebie
I ta cisza: pusta
cicha, sucha, czarna...
Bo najcięższe jest czekanie...
Ta samotność, ciemna
i tęsknota serca WIELKA
PANIE KAZIU -PAMIETAM
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Nasze serca co dla Ciebie biły,będą zawsze za Tobą tęskniły; -
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pana p.Kazimierzu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.