Dni przesiąknięte samotnością..Tęsknota, która rani ostrzem
wspomnień..Takie są dni, kiedy odchodzi ktoś kochany..♥..[_♥_]..♥
Zgłoś SPAM
córka
Ciągle powracam w samotne wieczory do pustego pokoju, w którym czeka tylko
delikatny poszum Twojej obecności..Tato, nauczyłeś mnie jak chodzić ze swoim
bólem wyprostowany.. Tęsknię, kochany...❤
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełka pamięci i modlitwa na deszczowy piątek.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Są takie chwile urocze i cudne, a każda z tych chwil zbyt krótko trwa.
Przemija jak echa złudne, a w sercu smutek a w sercu żal..[*]..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie da się tak po prostu zaszyć rany, która pozostaje w naszych sercach...tak
długo, aż nie pogodzimy się z Tym, czego nie da się zmienić...pogodzić
się? nigdy Kochani
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Gdzieś w maleńkim serca kąciku. O naszych bliskich pamięć się kryje. I
choć ich obraz nieraz zamglony. To jednak pamięć trwa i wciąż żyje.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Miłość przezwycięży nawet śmierć,bo kochać Was nigdy nie
przestaniemy.Dowodem na to jest nasza nieustająca pamięć.....ŚWIATEŁKO
NASZEJ PAMIĘCI DLA PANA P.KAZIMIERZU..♥..
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Są chwile których nigdy nie zaprzepaścimy,godziny które tkwić będą w
nas,minuty odliczane do sekund i wspomnienia które będą wiecznie trwać. W
zamyśleniu serca posyłam płomyczek Lampeczki do Pana.❤️
Zgłoś SPAM
(❤)
Będziemy pamiętać zawsze, bo tyle tylko z człowieka, co pamięci po
nim...Niech Cię Anioły przytulą od nas na dobranoc..ŚWIATEŁKO DLA
CIEBIE..ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
✿⊰♥⊱✿ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI,ZAWSZE W SERCU ✿⊰♥⊱✿
Zgłoś SPAM
A.O
Odszedłeś, po trudnym z losem boju...by zaznać wiecznego spokoju..Bądź
szczęśliwy Kazimierzu, w Domu Bożej Miłości...ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♥☆***♥
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♥***☆♥ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Panie kazimierzu!W miejscu gdzie cisza roni łzy,trwa bolesna cisza...zapalam
Panu światełko mojej pamięci...symbol wiecznego życia.((*))
Zgłoś SPAM
córcia
Wiesz kochany Tato, że życie nie szczędzi zmartwień i trosk..Tak wiele razem
przeszliśmy.. Byłeś pomocą w chwilach złych i radością w dobrych..Nikt,
nigdy, nie zastąpi Ciebie♥
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Są serca w których pozostaniecie na zawsze...światełka pamięci wraz z
modlitwą...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jaśniutkie światełko pamięci niech PANU zawsze płonie ...[*]...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
☘️Tęsknota znów się obudziła, razem z nami..Tak ciężko iść przez
życie..Kolejna wiosna..listki tańczą na wietrze, słoneczko świeci..a Was,
tak brakuje, Kochani..♥☘️♥
Zgłoś SPAM
(*)
Gdy odchodzi ktoś bliski, kochany..świat w jednej chwili smutny się
staje..Już nie jesteśmy tacy sami..Lecz póki pamiętamy, dopóki miłość
trwa, nie zostaniemy sami...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.