Odszedł cichutko...i choć parę lat minęło..serce drży ze smutku...❤
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
((*))Moja modlitwa i światełko pamięci.((*))
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
(❤)
Gdy będziesz już na nieba wyżynach, wstaw się za nami do Boga..On, nasz Pan
wszechmogący, niech ma nas w swojej opiece..niech, da nam nadzieję, na
wspólne z Tobą, życie wieczne...❤
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
[*]
Zgłoś SPAM
córka
Tatulku mój najdroższy..tęsknotą moją wiersz do Ciebie
piszę..najpiękniejszy wiersz dla taty, dziękuję Ci za to, że byłeś ze
mną w moich smutkach i pomagałeś, jak umiałeś.. dziękuję Ci Tato☘️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Gdy smutek boli a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć,zostaje tylko
milczenie, pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc.Jaśniutkie
pełne nostalgii,sobotnio-niedzielne światełko dla Pana.
Zgłoś SPAM
(*)
Ci, których kochamy pozostawili w sercach naszych ślad na zawsze tam wyryty i
smutek, wspomnienia..co zakwitają, jak kwiaty w ogrodzie naszych
wspomnień...ღ ♥ღ ♥....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Tak bardzo brakuje Twojej obecności, dzielenia się z kimś smutkiem,
sprawiania Ci radości..Smutek w sercu, w oczach łzy..my tęsknimy...czy
tęsknisz TY? ♥_♥ Wiemy, że TAK.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Łzami twarz zalana, dusza łka tak długo cierpienie bez wytchnienia trwa...
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wieczność nie zamknęła przed Nami bramy, przyjdzie chwila - gdy znów się
wszyscy spotkamy....światełko i modlitwa dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
(❤)
Czy to echo woła..? nie, to nasza tęsknota...Ona nigdy nie przestanie Was
wołać...Bo serca nasze, spragnione obecności Waszej...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Być, nie znaczy tylko żyć. Być, to pozostawić coś w sercach, w pamięci i
we wspomnieniach.. ☆❤️☆ Wirtualna lampeczka dla Pana otulona cichym
serca mego zamyśleniem...☆❤️☆
Zgłoś SPAM
A.O
Nadejdzie ten dzień i w wiecznym śnie spotkamy się..tęsknota
przesiąkła goryczą..oczy załzawione, myśli krzyczą...Pokój Ci..pokój
Ci..Kazimierzu [[*]]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to
najcenniejsze co nam pozostaje...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kiedy dla nas czas życia się tutaj skończy,mam wielką nadzieję...że Pan
Bóg w Niebie,wszystkich nas znów połączy.Spokojnego snu p.Kazimierzu.((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.