Teraz niebo Waszym przyjacielem, śpiew anielski czas umila, księżyc srebrem
drogę ściele..spoczywajcie w pokoju Aniołki Ukochane...a nam tęsknota
pozostała
Zgłoś SPAM
A.O
Już tyle lat..a Ciebie ciągle brak..nikt już nie zastąpi Ciebie, bo byłeś
jedyny, wyjątkowy..Niech Pan Bóg umieści Cię w świętych gronie, bo
zasłużyłeś na nie...
Zgłoś SPAM
znajoma
Jak ten czas pędzi, nie wiemy kiedy, przyjdzie się nam pożegnać z tym
światem na zawsze...Taki jest los każdego człowieka..Pokój Pana duszy...
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANIE KAZIMIERZU PAMIĘTAM ❤ Są łzy, co jak ogień palą,
Są serca, które się nigdy nie żalą,
Są winy, na które nie ma sędziego,
Więc kiedy płaczę, nie pytaj, dlaczego...❤
Zgłoś SPAM
(❤)
Powiedz nam, czy życie nasze ma sens? Przyjdź, powiedz, jak po
"tamtej" stronie jest..Bo my wierzymy w coś, co nierealnym jest
snem...Powiedz, jak to jest? Nie możesz? Przecież, to tylko sen...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Niech aniołowie śpiewają Ci pieśń, niech Bóg otworzy Ci drzwi do raju,
niech modlitwy za Ciebie zanoszone pomogą Ci spać spokojnie, niech pamięć o
Tobie będzie w sercach Twoich bliskich po wsze czasy
Zgłoś SPAM
(*)
Choć minie lat wiele..zawsze wspomnieniami będziesz wracał..Bo nic nie zatrze
naszej pamięci..Ona żyje, tak, jak Ty żyłeś..Ku Twojej pamięci..
ڿڰۣڿڿ ♡ ❤️ ♡ ڿڰۣڿڿ
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
°*•❤️✿❤️•*° W MOIM SERCU I MODLITWIE KAŻDEGO DNIA
°*•❤️✿❤️•*°
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Tu jest pamięć i palący się znicz,tutaj napis i kwiat
pozostanie,ale Pana już tutaj nie ma,bo w Niebie ma Pan...wieczne Swe
odpoczywanie.Spokojnego snu wiecznego.((*))
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zapalam znicz płomieniem jasnym I znów płyną łzy po policzku mym
Stać tak nad Twym grobem będę Nie wiem dokładnie jeszcze ile(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Dla duszy Twej wiele światłości i miłości od Boga, który Cię wezwał do
siebie..Bądź szczęśliwy w Niebie...♨..Światełko ku pamięci..♨
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Nasz świat bez Was traci sens, nasze życie wciąż jest pełne łez ♥.♥
Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
córka
Tulę Cię do serca Tatulku...czuwaj nade mną..ڿڰۣ ✿
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Choć serce strapione i oczy we łzach, my wierzymy w to, że kiedyś
spotkamy się jeszcze raz....tęsknimy Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pana p.Kazimierzu..[[♥]]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.