Wraz z Tobą, odeszło tak wiele..Zostały tylko wspomnienia..wyciskające z
oczu łzy...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Jedna chwila zmienia wszystko i pozostawia z milionem myśli, których nie
potrafimy zrozumieć..☆ Lampeczka dla Pana,drogi P.Kazimierzu,sercem
zapalona..☆
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Posyłam Panu mej pamięci płomyczek...by poprowadził Pana,przez
wieczne w Niebie życie.((*))
Zgłoś SPAM
(*)
Odszedłeś na zawsze Przyjacielu, do źródła powróciłeś..Twój obraz żyje
w naszej pamięci, bo byłeś nam drogi...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Zniknąłeś z naszych oczu, chociaż, wydaje się, że niedawno tu
byłeś..Pozostawiłeś żal, za tym co minęło..Już na zawsze serca nasze
będą tęsknić i wspominać..((*))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
♥♥♥....Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak
troskliwie dbamy... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
URSZULA
✿
Słoną łzą samotności
Co po policzku spływa
I oceanem tęsknoty
Która Twe imię wciąż wzywa
Choć czasami się nie da
łez płynących powstrzymać,
gdy tęsknota aż boli
smutku nie da zatrzymać
✿ PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Spokojnego snu wiecznego w tej cichej Krainie p.Kazimierzu,ślę Panu modlitwę
i płomyczek mojej codziennej pamięci.((*))
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tańczą wspomnienia na zimnym marmurze, płomieniem świecy przywołane nie
pozwalają zapomnieć, gorącem serc ogrzane- wyryły ślady słów i
zdarzeń....Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Najjaśniejsze światełko naszej pamięci dla Pana p.Kazimierzu..♥..
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
◕ PŁOMYCZEK PAMIĘCI DO NIEBA ◕
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(*)
Jesteśmy pielgrzymami tu na Ziemi..i zmierzamy wszyscy w jednym kierunku, tylko
różnymi drogami..Te drogi splatają się w drogę jedną, wiecznego
żywota..Śpi spokojnie spotkamy się w wieczności...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
W 100-lecie objawień fatimskich modlitwa za p, Kazimierzu
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Ta jedna chwila potrafi zmienić wszystko... Potrafi zabrać życie, dać mu
ukojenie... Dać ból i ogromne cierpienie...
Zgłoś SPAM
(❤)
Gdzie są tamte dni? Co zostało z nich, gdzie jest ten świat? Już obeschły
łzy, a pamięć trwa...
Zgłoś SPAM
córka
Tęsknotą liczę wszystkie dni swe...Tato, tak bardzo Tęsknię...♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
✿ܓNiech Twoja dusza w spokoju odpoczywa..•♥•´ A światłość
wiekuista otacza ją na wieki..•♥•´SĄ LUDZIE, KTÓRYCH SIĘ NIE
ZAPOMINA...JESTEŚ JEDNYM Z NICH..BĘDZIESZ ŻYĆ WIECZNIE W NASZYCH
SERCACH.✿ܓ..
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Jeszcze nie była pora, to jeszcze nie był czas, zamykać bramę naszych
marzeń..♨ Wirtualna lampeczka otulona pamięcią moją dla Pana,drogi
P.Kazimierzu...♨
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.