Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
567812
Zapalone ponad rok temu
Anita i Bartek Skarupińscy
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to najcenniejsze co nam pozostaje...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
W dniu urodzin Jana Pawła II polecam Pana jego opiece
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Modlę się,by wieczna radość w Niebie...była na wieczność Pana udziałem.Spokojnego snu w tej cichej krainie,gdzie nie ma bólu i łza tam nigdy nie popłynie.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wiosna przyszła kolejna bez Ciebie..Wiesz,jak pięknie na świecie? Wszystko kolorami się mieni, kwiaty, kwitnące drzewa..Już nigdy tego nie zobaczysz, mamy nadzieję, że może w Niebie??▒♥▒
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Nigdy słowa nie wyrażą tego, co czujemy po stracie ukochanych osób . Światełko pamięci (*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
[[♥]].....ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bez Was nasze życie pękło na drobne kawałki, to ból myśli, mrok duszy i cierpienie...zapadła cisza w zgiełku świata Ukochani
Zgłoś SPAM
córka
Kocham Cię mój Tatulku..Tęsknić nigdy nie przestanę...Pomidorki posadzone, pilnuj..
Zgłoś SPAM
A.O
Nie płaczcie po mnie..Jestem szczęśliwy w Domu wiecznego spoczynku..Tu, Bóg mojej duszy dał..Nowe, szczęśliwe życie.♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Z niczym przyszedłeś na ten świat,niczego też nie zabrałeś ze sobą,zostawiłeś jednak na tym świecie ślad...którym wszyscy podążymy kiedyś za Tobą.Moje światełko i modlitwa.((*))
Zgłoś SPAM
(*)
Życie można przeżyć tylko raz..Dlatego, trzeba żyć pięknie, pracowicie, z szacunkiem dla ludzi i wiarą w Boga..Tak, jak Ty..Bądź wola Twoja Panie..
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to najcenniejsze co nam pozostaje...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
═❀═─ Światełko - naszych serc znak... Płynie do Ciebie ... Cichą nutą naszej pamięci... Modlimy się w Twej intencji.. I w zadumie trwamy...Ku Twojej pamięci... ─═❀═
Zgłoś SPAM
(❤)
Ludzie, których kochamy są jak te chmury..Są na naszym niebie krócej lub dłużej, ale nigdy na zawsze..Potem zostaje tylko wspomnienie i żal nieskończony...♣ † ♣
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
URSZULA
Odeszli bliscy, zginęły marzenia, cichutkie szepty przytłumił płacz. Często do nas wracają wspomnienia zmienione przez upływający czas Wracając w krainę przeszłości szukamy śladów które zatarł wiatr
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia to jedyne co pozostało... wspomnienia słów, co... szczęście dają... wspomnienia są piękne, bo nigdy nie gasną... wspomnienia są trwałe i nigdy nie zasną...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1913   1914   1915   ...   3047   3048    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012