Kazieczku mój..Tatusiu kochany, wciąż mam przed oczami Twoją roześmianą
twarz...żal..❤
Zgłoś SPAM
(❤)
Tyle razem przebytych dróg, tyle godzin "przegadanych"..Wspomnienia i
nasze myśli lecą do Ciebie, jak ptaki lecące do swych gniazd...A Ty
zostałeś między nami..Niepokonany...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Bardzo trudno nam tu dalej żyć..odkąd Wasze kochające serca,przestały już
dla nas bić.P.Kazimierzu,zapalam Panu jaśniutki mej pamięci płomyczek,by
Pana przeprowadził przez wieczne w Niebie życie.((*))
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Ta jedna chwila potrafi zmienić wszystko... Potrafi zabrać życie, dać mu
ukojenie... Dać ból i ogromne cierpienie...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Ty, będziesz żył wiecznie i nawet śmierć nie przeszkodzi Ci być z
nami...Prowadzisz nas ścieżkami życia i gdy, życie nasze się skończy...To
się w rajskich ogrodach spotkamy...
Zgłoś SPAM
Urszula
♥ *•¸•*`
Pozwól nie tęsknić nam Boże,
do tego, co być nie może.
*•¸•* ♥
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Są serca w których pozostaniecie na zawsze...światełka pamięci wraz z
modlitwą...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
✿•♡•✿ W zadumie porannej,w serca wyciszeniu posyłam do Pana
Promyczek mojej wirtualnej Lampeczki,drogi Panie Kazimierzu..✿•♡•✿
Zgłoś SPAM
(*)
Trudno się żyje, gdy odchodzi Ktoś bliski..On już poznał świat w tajemnicy
ukryty, a my codziennie modlimy się za Jego duszę i światło pamięci dla
Niego ofiarujemy...
Zgłoś SPAM
Urszula
✬
Odeszli od nas,
lecz ciągle są tu z nami.
Ogrzejmy więc nasze Serca
ciepłymi wspomnieniami
✬
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Każdy dzień pachnie tęsknotą, ciągle pytamy Boga dlaczego i po co,
światełka pamięci palimy...Kochani Nasi tak bardzo boli Wasza nieobecność
tutaj
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
(❤)
BEZ CIEBIE..MROK W DUSZY..TĘSKNOTA SERC NASZYCH..Na zawsze jesteś z nami,
chociaż wspomnienia bolesne rany zadają...Pokój Tobie na wieki...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pana Pamięci Panie Kazimierzu...
Zgłoś SPAM
A.O
Śmierć Twoja, to żal i tęsknota nieskończona..I chociaż żyłeś długie
lata, to płaczemy po Tobie, bo byłeś wyjątkowy..dawałeś nam tak
wiele...Śpij w spokoju, czekaj..my przyjdziemy do Ciebie...
Zgłoś SPAM
(*)
CZŁOWIEK UMIERA DOPIERO WTEDY, KIEDY SIĘ O NIM ZAPOMINA. ZAWSZE BĘDZIESZ Z
NAMI..
A MY Z TOBĄ - NASZYMI SERCAMI..♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.