Dusza moja się raduje, a ciało moje będzie spoczywać z ufnością, bo nie
pozostawisz mojej duszy i nie dozwolisz, by wierny Tobie zaznał grobu.
Ukażesz mi ścieżkę życia, pełnię radości u Ciebie..Panie
Zgłoś SPAM
Tata śp. Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
,,O Panie ożyw mnie i dobądź z głębi ziemi.''- Psalm
Zgłoś SPAM
Urszula
PANIE KAZIMIERZU PAMIĘTAM ❤️
Smutek i tęsknota…Pustka mnie otacza…
W serce żal się wlewa…Bólem i
cierpieniem zapalam znicz…
Znicz Wiecznej Pamięci…
❤️
Zgłoś SPAM
Małgosia Kierepka- żona Pawła
Czas nic nie zmienia, śmierć zmienia wszystko. Pamiętam [*]
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Co dzień dalej od rozstania, co dzień bliżej do spotkania...nie wiemy ile i
co jeszcze przed nami ale tęsknota zawsze będzie za Wami...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Płacz ustępuje, łzy schną na policzkach, jednak ból i tęsknota nie znikną
nigdy z naszych serc.... [*][*]
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
...Umarli umierają dopiero wtedy, gdy przestaniemy o nich myśleć...Pamięć o
nich przywraca im życie...
Zgłoś SPAM
(❤)
Dni minione pamiętamy i tak mocno je kochamy, chociaż smutek powodują, w
sercach naszych trwają...ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿŚwiatełko i modlitwa..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nie ma dla nas leku,nie ma spokojnego życia,nigdy już nie będziemy tacy
sami...ponieważ cząstka nas,odeszła wraz z Wami.Światełko zapalam i z
szeptem modlitwy ślę Panu...do Nieba bram((*))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Jedna łza a w niej smutki, wspomnienia, tysiące myśli....... Światełko
pamięci[*]
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Znicz pamięci..codziennie płonie pamięcią w naszych sercach..Już nie
przyjdziesz do nas, nie zawrócisz z tej drogi przeznaczenia każdego
człowieka..My przyjdziemy do Ciebie..i będzie nam,jak w niebie.
Zgłoś SPAM
(*)
Ze spokojnego życia tu na ziemi, Pan Cię powołał do wiecznego w
niebie..Stwierdził, że najwyższy czas, mieć Cię już u siebie..Modlimy się
o spokój twej duszy..ڿڰۣ ✿ [[[[*]]] ✿ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
PANIE KAZIMIERZU ..♥.. Modlitwa i Światełko Pamięci dla Pana.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odchodząc zostawiliście pustkę ... cisza wdziera się przez drzwi, łzy
płyną po policzkach i odrobina nadziei, że się kiedyś spotkamy Panie
Kazimierzu...
Zgłoś SPAM
znajoma
P.Kazimierzu..wieloma drogami człowiek idzie do Boga...Ty już trafiłeś na
ścieżkę wieczności..my idziemy...
Zgłoś SPAM
A.O
Już pomału gaśnie dzień, słońce się chowa za horyzontem..a my zapalamy
dla Ciebie znicz..niech wiecznie płonie, niech swoim blaskiem oświetli
dróżki Twoje...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.