Czas tak szybko biegnie..Niedługo, spotkamy się na szlaku wieczności..TAM,
gdzie nic nie doskwiera, TAM gdzie szczęściem się oddycha...A Pan Bóg swoje
dzieci obdarza miłością..((❄️))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Na niebie jest zawsze Twoja Gwiazda, Panie Kazimierzu,która nie pozwala
zapomnieć. ❥ ♡❤ ♡ ❥ Nieustające światełko pamięci...niech zawsze
Panu płonie.. ❥ ♡❤ ♡ ❥
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Urszula
◕°*”˜˜”*°`PANIE KAZIMIERZU
MOJA PAMIĘĆ,
MOJA MODLITWA
`°*”˜˜”*°◕
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gwiazdy,co krążą w przestrzeniach,po drogach nieskończoności, niebo i Wy
Jesteście w naszych marzeniach, patrzymy oczami naszej miłości, patrzymy i
tęsknimy bez końca Kochani
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Prawy zamieszka w domu Twoim Panie."Psalm.Spokojnego snu
p.Kazimierzu,modlę się za Ciebie i płomyczek pamięci ślę...na Pana
chmurkę na Niebie.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
A.O
JUŻ ZAMKNĘŁY SIĘ BRAMY DO TWOJEGO ŻYCIA WIECZNEGO..PAN CIĘ PRZYWOŁAŁ DO
SIEBIE..BĄDŹ SZCZĘŚLIWY U TRONU JEGO..ZAREZERWUJ MIEJSCE DLA TYCH, CO
TĘSKNIĄ DO CIEBIE..(((*)))
Zgłoś SPAM
(❤)
Przyjdzie kiedyś taka chwila, że Pan Cię wskrzesi..obudzisz się wtedy do
nowego życia...Bo pierwsze życie bezpowrotnie przeminęło...
Zgłoś SPAM
(*)
"Moje kroki trzymały się mocno na ścieżkach wiary, moje stopy się nie
zachwiały. Gdy powstanę ze snu, nasycę się Twoim widokiem..."Daj
Kazimierzowi wieczne, spokojne spoczywanie, Panie...[[*]]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pamięć i modlitwa jest droższa od słów...Światełko pamięci za dni mojej
nieobecności i modlitwa dla Pana,Panie Kazimierzu...Dziękuję za pamięć o
Bartusiu podczas moejej nieobecności...
Zgłoś SPAM
Urszula
❤ Są łzy, co jak ogień palą,
Są serca, które się nigdy nie żalą,
Są winy, na które nie ma sędziego,
Więc kiedy płaczę, nie pytaj, dlaczego...❤PANIE KAZIMIERZU PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
A.O
Czy wiesz, jak smutno w tym naszym świecie bez Ciebie? Gdzie ten uśmiech
radosny, co na Twej twarzy gościł..każdy był mile widziany, serdecznie
witany..Kaziu kochany...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem; - Światełko Pamięci
dla Pana p.Kazimierzu..♥..
Zgłoś SPAM
córka
Dzisiaj nad Waszą mogiłą pochyliłam się w modlitwie, ach życie, jakie Ty
okrutne.. Dlaczego ludzie muszą umierać?? A my musimy żyć z tym
smutkiem..Tato(★)..(★)..ŚWIATEŁKA DLA CIEBIE..★.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Wraz z Wami odeszła część tego świata ... Odeszły radość, szczęście
... Nic nie wytłumaczy naszego smutku ... bo nikt Was nie zastąpi! (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
O tych, którzy nas szczęściem przez swe istnienie w życiu darzyli, nie
mówmy z rozpaczą, że od nas odeszli, ale z wdzięcznością: Oni tu
byli!...Kochani
Zgłoś SPAM
(*)
"Świat opustoszał z bliska i z daleka
chociaż stracił tylko jednego człowieka.."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.