P.Kazimierzu,modlę się by Pan,obdarzył Cię...wieczną radością w
Niebie.Spokojnego snu,mimo blasku zapalonej lampeczki mojej pamięci.((*))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Są serca w których pozostaniecie na zawsze...światełka pamięci wraz z
modlitwą...
Zgłoś SPAM
(*)
Serce człowieka obmyśla drogę..
lecz Pan utwierdza kroki..Kres życia -
początkiem wieczności.
Idź w nią z Bogiem•♥• •♥•
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
A.O
Na wspomnienia tamtych dni..łza w oku lśni..Byłeś dzielny, wytrwały, Kaziu,
weź w opiekę nas, abyśmy, jak Ty wytrwali, pomimo całego zła..Prowadź nas
ścieżką do siebie, przy nas trwaj...(*)
Zgłoś SPAM
(❤)
Płoną codziennie znicze
migotliwym płomieniem..
Przywołują pamięć tych,
co odeszli na zawsze...¤¸♥¸¤.((❤)).¤¸♥¸¤.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjaśniejsze światełko pamięci w ten deszczowy dzień ...[*]...
Zgłoś SPAM
znajoma
"Nie płacz nad ich odejściem, ziemskich dni rozbiciem,
oni odeszli, ale żyją innym życiem."
- Buchner
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Łzy nasze, będą płynąć bez końca..Bo żal..nic dwa razy się nie zdarza,
odszedłeś do krainy marzeń o wiecznym, szczęśliwym, życiu..Niech, to
życie, będzie piękne...☾❀☽
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Sensem jest miłość, celem Ty - Panie. Śmierć to nie nicość, lecz
zmartwychwstanie. I po to człowiek został stworzony, żeby przez życie mógł
być zbawiony..[*]
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Znowu za szybko wszystko się stało! Czasu nie było na pożegnanie... teraz
zostało tylko płakanie..."
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Płoną lampki pamięci, płomyki cienką smugą światła unoszą w niebo
żal...pamiętamy Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
A.O
Twoje długie życie..tak nagle zgasło, jak promyk słońca, co przykryła go
chmura..Nic już nie będzie tak samo..Pozostała tęsknota i żal...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH I PAMIĘCI; - Światełko z modlitwą dla Pana
p.Kazimierzu..♥..
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Oni tak naprawdę nie odeszli,Oni wciąż są nadal z nami..głęboko w naszych
sercach schowani.Póki żyjemy Oni są wokół lecz poza zasięgiem naszego
wzroku.P.Kaziu,z szeptem modlitwy płomyczek ślę do Nieba
Zgłoś SPAM
(❤)
Nawet najdłuższe życie..wydaje się zbyt krótkie..Bo, gdy kochamy, wiek nie
ma znaczenia..I tak trudno pogodzić się z nieuniknionym rozstaniem..Twoje
życie teraz w niebie..modlimy się za Ciebie..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.