,, CZŁOWIEK UMIERA ZNOWU ZA SZYBKO! CZŁOWIEK UMIERA...RAZEM Z ZNIM WSZYSTKO...
TYLKO WSPOMNIENIA PO NIM POZOSTAJĄ, KTÓRE WCIĄŻ MGLISTE Z CZASEM SIĘ
STAJĄ,KTÓRYCH ZA WIELE, JEDNAK ZA MAŁO..."
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
w moim sercu zawsze pamiętam ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknoty nigdy się nie wyzbędziemy ,powraca co dzień z chwilą
przebudzenia,a kończy przed zaśnięciem - i tak będzie do końca naszych
dni...♥. Światełko Pamięci dla Pana p.Kazimierzu.♥.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
"Spieszmy się kochać ... ludzi tak szybko odchodzą"- Wasze lampki
zgasły, ale ich blask na zawsze pozostanie w naszych sercach ...
Zgłoś SPAM
A.O
Czasami są takie dni,że serce bardziej z żalu drży..Bo wtedy, uświadamiamy
sobie,że śmierć na zawsze zabrała kochana osobę,że już nigdy jej nie
zobaczymy,że tylko będzie pamięcią w naszych sercach..
Zgłoś SPAM
(*)
Szukamy Cię Panie ciągle od nowa, gdzie jesteś, jaka wielka Twoja
moc..Zabierasz owce swoje do stada niebiańskiego, aby na niebiańskich łąkach
pasły się...A nam zostawiasz łzy i ból...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
╬♥╬ Tatulku kochany, tak bardzo chciałabym Cię przytulić i powiedzieć,
jak bardzo Cię kocham, jak bardzo tęsknię...╬♥╬
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kiedy odchodzą nasze Anioły,to jakby nagle stanął czas...wraz z Nimi jednak
jakaś cząstka nas odchodzi i smutny grymas wypełnia naszą twarz.Moje
światełko,pamięć i modlitwę dla Pana zostawiam.((*))
Zgłoś SPAM
(❤)
Płyną po niebie chmury..Zasłoniły słońca blask..Smutno, bo nie ma już
Ciebie wśród nas, a pamięć trwa...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA ...[*]....
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Odszedł, bo czas wyznaczony przez Boga minął, skończyła się życia
księga...Dziś patrzy z niebieskiej łąki na życie nasze na ziemi...❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ DZIĘKUJEMY ZA
ZNICZE☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️MODLITWĘ I OPIEKĘ
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Pozostały tylko wspomnienia, więcej nie mamy nic....miłość wchodzi bez
pukania i odchodzi bez pożegnania....tylko Was tak nam brakuje....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Urszula
⊰★
Póki żyjemy i śnimy
w naszych sercach
Was chronimy..
Wspomnienia nie pozwalają
odetchnąć ,
marzenia uskrzydlają
chorą duszę,
lecz wciąż jest w nas
smutek i tęsknota
PANIE KAZIMIERZU -PAMIĘTAM
•
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Drogę Waszą teraz gwiazdy srebrem ścielą, anielski śpiew czas uprzyjemnia,
niebo domem, księżyc przyjacielem...spoczywajcie w pokoju Kochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.