Podaruj Panie trochę nadziei Tym,którzy na nią czekają,spraw Panie by przez
łzy ujrzeli Cię Ci,którzy oprócz wspomnień,niczego nie posiadają.Blask
światełka i szept modlitwy,posyłam Panu do Nieba.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
A.O
Szczęśliwy ten, kto w Bogu umiera..Gdy w jego sercu miłość szczera..Pan
Jego duszę przytuli w zachwycie...[[*]]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tylko smutek, tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień...[*][*]
W świętych gronie już znalazłeś poczesne miejsce..Módl się za nami i
opieką otaczaj..♥
Wiemy, że wolałbyś być z nami, a nie z aniołami..♥
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Każdy dzień to dzień smutku dzień wspomnień dzień żalu dzień tęsknoty
dzień bólu wspomnienia powrócą one zostaną w mej pamięci na zawsze...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"Życie to tylko chwila, a nawet czasem mniej.." Przeżyłeś swoją
"chwilkę", która dla Ciebie była trochę dłuższa, i
pozostawiłeś ślad w naszych sercach, ślad pięknego, długiego, trudnego
życia..(((❤)))
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Zgłoś SPAM
(❤)
"Pan Jest moim pasterzem, nie brak mi niczego.." On pozwolił Ci iść
w swojej światłości za sobą, i będziesz Tam szczęśliwy po wsze
czasy..♦((❤))♦
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
Urszula
Jak żyć?
Jak spać?
Jak śnić?
Kiedy tyle bólu wdziera się do serca!!!
Tęsknota z bólem idą w parze,
a my mamy tylko nadzieje,
że kiedyś będziemy razem…
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jakim słowem, jaką myślą zaprosić Was do naszych snów, by choć przez
moment znów wziąć za rękę, przytulić i popatrzeć w kochane oczy...
Zgłoś SPAM
(❤)
Światełko, iskierka pamięci..niech tli się bez końca..Porzuciłeś kraj
ojczysty, by w nowym świecie wiecznie żyć..Teraz ojczyznę masz w Niebie, a
tu tak smutno bez Ciebie..❤
Zgłoś SPAM
A.O
Sercami i myślami nieustannie z Tobą..Nawet, jak wszyscy
zapomną...♥♥♥♥♥♥...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zegar bije godziny,my wtedy mawiamy"ten czas tak szybko mija",a to my
szybko przemijamy.Spokojnego snu p.Kazimierzu,ja posyłam Panu światełko
pamięci z szeptem modlitwy w Pana intencji.((*))
Zgłoś SPAM
(*)
Niech wszystkie piękne chwile Twego życia, w sercach pozostaną..niech te złe
pochłonie zapomnienie..Bo, gdy odchodzimy, to zostają po nas tylko
wspomnienia..odchodzące chwile..
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Światełka wirtualne,kolorowe zostawiam na dzisiaj i za wszystkie dni mojej
nieobecności dla Pana,drogi P.Kazimierzu.. ❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.