Nasz świat bez Was traci sens, nasze życie wciąż jest pełne łez ♥.♥
Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
♨ I będziesz tutaj z nami do kresu naszych dni bo śmierć to zbyt mały
powód,żeby przestać kochać.♨ ─═◕ ❤️ Jaśniutkie pełne ciepła
światełko zapalam dla Pana,drogi P.Kazimierzu.❤️ ◕═─
Zgłoś SPAM
(*)
Tak bardzo nam brak naszych bliskich,pogodzić się z losem nie
chcemy.W zadumie nad światem umarłych,przychodząc nie zrobisz już
nic.Pomodlisz się dla ich pamięci i może zapalisz im znicz(*)
❤..Tęsknota..niewypowiedziane słowa..ciągle nam się wydaje, że
zrobiliśmy wszystkiego za mało, że kochaliśmy za mało..a teraz tylko żal
nieskończony i modlitwa o szczęście wieczne...❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tego cierpienia czas nie ukoi, pustki nikt i nic nie zapełni, rozpaczy nie
zmniejszy .. Odeszliście..została bezradność, smutna codzienność bez celu
i czekanie,by kiedyś znów być razem..
Zgłoś SPAM
córka
Moja tęsknoto..Tatulku ❤️
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Być nie znaczy żyć.. Być to pozostawić coś w sercach... pamięci,
wspomnieniach... Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
znajoma
Gdzieś w dali tli się świeczka..Tafla lustra pęka od widoku łez..Tak
smutno, gdy Was nie ma..Rozrzucone fotografie pachną wspomnieniami...W sercu
żal..♥
Zgłoś SPAM
(❤)
Jesteś..na czuły myśli dotyk..na wyciągnięcie ręki, na spojrzenie w
oczy..Jesteś w sercach, to tak jakbyś nie odszedł, a był, jak kiedyś
blisko, a może jeszcze bliżej...❤
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
miłość nie umiera, żyj w sercach i pamięci
Zgłoś SPAM
A.O
_ ❤ ° _Życie, to krótka chwila między pierwszym i ostatnim oddechem. A
potem tylko ból rozstania na zawsze z nami zostaje..KAZIMIERZU..¯❤ °¯
Zgłoś SPAM
Urszula
(*) Zawsze gdzieś
czeka na Nas ktoś
Ty czekasz w wieczności
na spotkanie z Nami
Niech pamięć po Tobie
będzie zawsze żywa (*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Mamy w życiu nie tylko swoje miejsce,mamy również z góry wyznaczony
czas...spokojnego snu wiecznego p.Kazimierzu w tej cichej Nieba Krainie,gdzie
nie ma już bólu i łza z oczu nie płynie.((*))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
W ciszy cmentarza nad bliskich mogiłą pochylamy głowy w zadumie..przecież
jeszcze niedawno byli tu z nami, a dziś modlimy się za ich dusze...Wieczny
odpoczynek...(((*)))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Byliście dla nas słońcem na niebie,światłem księżyca w nocy,sercem,które
biło dla nas i radością na tym świecie....a teraz jak mamy żyć bez Was???
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
(*)
"Czas omija miejsca, które wspominamy..."ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
S.Fleszarowa-Muskat (❤)Byłeś, Jesteś...Zawsze, wszędzie...W sercu, w
myśli...Będziesz.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dni nasze są takie szare, straciły blask...w oczach błyszczą łzy...serce
ucichło...ogień zgasł...kochamy Was i tęsknimy ciągle tak samo
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.