Dla duszy nie ma narodzin ani śmierci.Nie powstała ona, nie powstaje,ani też
nie powstanie. Jest nienarodzoną, wieczną zawsze istniejącą,nigdy nie
umierającą i pierwotną.Nie ginie.♥
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Im dłużej Was z nami nie ma,tym częściej wracają wspomnienia, smutno tu bez
Was...Będziecie z nami do kresu naszych dni w naszych
sercach,myślach,wspomnieniach Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Urszula
PANIE KAZIMIERZU Każdy dzień to dzień smutku
dzień wspomnień dzień żalu
dzień tęsknoty dzień bólu
wspomnienia powrócą
one zostaną w mej pamięci
na zawsze... na wieki...
do końca...
Zgłoś SPAM
(❤)
W sercach naszych zostało, na zawsze, wspomnienie..Twoich pracowitych rąk,
Twojej uśmiechniętej twarzy, twoich żartów..I chociaż odszedłeś do
wieczności, Ty, jesteś dalej wśród nas...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Mijają tygodnie,miesiące i lata,a ból i tęsknota za
Wami...wciąż do nas powraca.Spoczywajcie w pokoju i opiekujcie się nami,bo
nadal tęsknimy za Wami.Lampeczkę zapalam i do Nieba posyłam.
Zgłoś SPAM
Twoja córcia
Tato, tak smutno mi..kocham, tęsknię..cały świat, to byłeś TY, a teraz?
Smutek i pustka straszna..♥
Zgłoś SPAM
A.O
Niedługo, bracie, z tobą się ujrzymy, już tam doszedłeś, my jeszcze
idziemy..Trzeba Ci było odpocząć po biegu! Ty wstaniesz, boś tu tylko na
noclegu. Boże,daj duszy Jego odpoczynek wieczny! ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
ku pamięci
♨ ♨ Niech się palą jasnym płomieniem światełka..Te symboliczne znicze,
niech będą śladem naszej nieustannej pamięci...♨ ♨
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Dla Pana Panie Kazimierzu...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Miłość przezwycięży nawet śmierć,bo kochać Was nigdy nie
przestaniemy.Dowodem na to jest nasza nieustająca pamięć....
Zgłoś SPAM
(*)
Tak daleko jesteśmy od siebie..TY nie słyszysz nas, a my Ciebie..ale jesteśmy
złączeni na zawsze pamięcią, miłością i tęsknotą..♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Najjaśniejsze światełko naszej pamięci dla Pana p.Kazimierzu ..[[♥]]..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie ma dnia i godziny bez Was.,.ból tęsknoty kwitnie, wracają wspomnienia,
płyną obolałe myśli, a serce płacze w ciszy i pyta - dlaczego?...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Gdy nasi bliscy odchodzą, zabierają z sobą cząstkę nas, a w nas
umiera cząstka nas samych"(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Twoja córcia
Tatku mój, Ty wiesz przecież, że już zawsze będzie mi strasznie Ciebie
brak..Ten świat, ludzie, to wszystko nie moje..tak, wiele by mówić..czekam, z
miłością...
Zgłoś SPAM
(❤)
I choćbyśmy zabłądzili w ciemnej dolinie, nie lękamy się, bo Twój Duch
jest z nami...❤
Zgłoś SPAM
A.O
Już z tej drogi nie da się zawrócić..poszedłeś ku światłu, do wiecznego
życia, tak, jak każdy z nas kiedyś pójdzie..Świat nic nie zauważył, ale
bliscy w żalu zostali..❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Podaruj Panie trochę nadziei Tym,którzy na nią czekają,spraw Boże,by przez
łzy...ujrzeli Cię wszyscy,którzy oprócz wspomnień,niczego już nie
posiadają.P.Kaziu zapalam dla Pana płomyczek do Nieba(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.