Tylko przyjdź jeszcze jeden, jedyny raz..Popatrzymy w Twoje oczy i powiemy Ci,
jak tu bez Ciebie smutno i źle..Skończyło się Twoje długie życie, teraz
wieczny sen śnisz..ŚPIJ.. Spokojnie.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Chociaż morze łez wylał za Wami każdy z nas...nadal Jesteś w
mym sercu i mej pamięci...po wieczny czas.Spoczywaj w pokoju.Światełko i
modlitwę,posyłam Panu do Nieba.((*))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Smutne światełko pamięci DLA PANA ...[*]...
Zgłoś SPAM
(*)
Bez trwogi, nie bez żalu, śmierć przeniosła Cię w nieznane strony, w tę
spokojną krainę, gdzie wieczność przebywa, i którą chmura pełna tajemnic
okrywa..Odpoczywaj spokojnie w tej krainie...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
║♥)░ ║♥)░ Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║ Światełko pamięci ║♥)░
Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,ISTNIEJEMY PÓKI KTOŚ O NAS PAMIĘTA..."
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Smutno mija czas,
bo nie ma Ciebie Kazimierzu wśród Nas .
Nastał czas żalu...I nostalgii...Niech Światłość Nieba Ci świeci
a czas w wieczności szczęśliwie leci...
Boże,prosimy, czy słyszysz? ♥
Zgłoś SPAM
córka
♥ Kazieczku mój...♥
Zgłoś SPAM
A.O
Tęsknota za czasem minionym...
za tymi którzy już odeszli ...
dlatego grzejemy kamienie...
dając ognik..znicz..który jak dusza...
jak życie, kiedyś zgaśnie...
ale teraz jest naszą pamięcią..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...bo to co miało sens odeszło razem z Tobą....i zgasło słońce,kiedy
jeszcze był dzień....ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA PANA P.KAZIMIERZU...śpij
spokojnie..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście Aniołki rzeką naszego smutku, słoną łzą wspomnień co po
policzku spływa i oceanem tęsknoty,który Wasze imię wzywa...ciepłem
światełka przytulamy
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Pana moje smutne światełko Panie Kazimierzu...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Ślady na piasku znikają, ślady w sercu pozostają na zawsze.
Zgłoś SPAM
(*)
Czekamy w tęsknocie na nasze spotkanie, gdy wieczność
naszą wspólną drogą się stanie...”˜҈.((*))”˜҈
..ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ZAPALAMY.•*”˜
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Dokąd śmierć Cię powiodła? Pewnie,do Św. Piotra. Tylko wspomnienia
zostały..Tego uśmiechu i żartów beztroskich, na każda okazję; Twych
mądrych oczu,siły,uporu..Bądź szczęśliwy w domu Boga..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Na cmentarzach wciąż płoną zniczy tysiące,powiewają płomyki
drżące...my za Wami bardzo tęsknimy,dlatego zapalamy Wam lampeczki naszej
pamięci i gorąco się w Waszej intencji modlimy(*)
Zgłoś SPAM
(❤)
Dużo światła, dużo miłości daj Jego duszy Panie i spokojne wieczne
odpoczywanie...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Miłość nie umiera, a dobroć nagrodzi Bóg
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Tęsknota i wspomnienia nigdy nie zaznają okrutnego zapomnienia...tak wiele
znaczenia mają, dlatego do końca trwają...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.