Ci którzy zostali,niech nie płaczą bez końca,niech optymistycznie spojrzą w
stronę słońca i zapamiętają,że Ci którzy na to zasłużyli...napewno Swe
miejsce w Niebie już mają.Światełko dla Pana((*))
Zgłoś SPAM
(*)
Boże..Otwórz dla Kazimierza Nieba bramę. Niech się nasyci Twoim
ciepłem..tam życie jest o niebo lepsze..((♥))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Gdy się kogoś kocha, a śmierć Go zabiera..Tak trudno dalej normalnie
żyć..Tęskni się do kochanego
człowieka..Pamiętamy..wspominamy...❤..❤..❤..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech to maleńkie światełko zaniesie do Was naszą pamięć i dobre myśli...
Bądźcie szczęśliwi Kochani....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Ciepłem swych rąk chrońmy to światło,sprawmy by nigdy nie zgasło (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Musicie być mocni mocą miłości,która jest potężniejsza niż
śmierć;..J.P.||.....ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA PANA P.KAZIMIERZU...[♥].
Zgłoś SPAM
(❤)
Zgasło światło, nastała ciemność..Słowa zastygły w ciszy..wypaliła się
Twoja świeca, zegar zatrzymał swój bieg. Czas dobiegł kresu
przeznaczenia...❤
Zgłoś SPAM
znajoma
PANIE KAZIMIERZU..PAMIĘTAM O PANU, CZĘSTO W MYŚLACH MOICH PAN GOŚCI..BĄDŹ
WOLA TWOJA PANIE..DAJ JEGO DUSZY WIECZNE, SZCZĘŚLIWE ODPOCZYWANIE...**((**
Zgłoś SPAM
A.O
Bądź szczęśliwy w tej wiecznej krainie...Modlimy się o to
serdecznie...((*))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Pan moim Zbawcą i zbawieniem moim...chwała Tobie Królu
wieków."P.Kazimierzu!Chociaż Twe miejsce teraz z Aniołami w Niebie...my
Ci zapalamy lampeczki naszej pamięci i modlimy się z Ciebie.((*))
Zgłoś SPAM
córka
Trudno mi zgodzić się, z tym wpisem poniżej, szczególnie na Twojej
stronce..Kochany, mnie dałeś bardzo dużo, przez swoje długie
życie..wspaniały mój Tato...A świat? świat nawet nie zauważył..
Wiemy, że jesteś tu, choć Cię nie
widzimy..Słyszymy słowa Twe i Twój śmiech..
Jesteś tak blisko, że dotknąć
Cię chcemy...Ale to niestety, niemożliwe już.╬..╬
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjaśniejsze światełko pamięci i modlitwa na ten pierwszy czerwcowy weekend
dla PANA ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Utulone snem wieczystym spoczywają tu w ciszy serca z serc wyrwane, w których
na zawsze ból zostanie...światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Obłokiem zawsze bądź..Słońcem, które nigdy nie zachodzi.Otulaj nas
nadzieją ...Miłością, która nie odchodzi..." ♡ ❤️ ♡
Jaśniutki promyk światełka do Pana posyłam,drogi P.Kazimierzu.♡ ❤️
♡
Zgłoś SPAM
(*)
❀ڿڰۣ-Wciąż płyną dni,
pośród nich my.
Tak bliscy, a tak
daleko od siebie...Niech Bóg szczęście Ci da...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mały gest takich jak my...nie zapomnimy, palimy świece...naszej wciąż żywej
pamięci przesłanie Kochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.