Zostaje pamięć, przetrwają wspomnienia i moment w życiu, który wszystko
pozmieniał... światełko pamięci Panie Kazimierzu...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Chociaż płomień życia w Was na zawsze już zgasł..nadal
odczuwamy Waszą obecnośc wśród nas.Nie ma szczęścia bez łez i życia bez
śmierci.Zapaloną lampeczkę z modlitwą ślę Panu do Nieba.(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
W zadumie i modlitwie..."A przecież nie cały umieram...To co we mnie
niezniszczalne - trwa" i trwać będzie dzięki pamięci... PANA pamięci
...
Zgłoś SPAM
A.O
Odchodzimy w ciszy...Odchodzimy w ciszy w przeszłość zapomnienia..kto nas
wspomni, kto o nas zapyta? Pewnie nikt, bo tylko miłość bliskich potrafi
zatrzymać czas...
Zgłoś SPAM
(❤)
Wspomnienia..
Przeszłość, co przeminęła.
Dni szare i kolorowe...Wszystko odeszło gdzieś z Tobą..✿•*´¯`✿.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Najbardziej boli to, że idziemy w te same miejsca bez tych samych
ludzi..."
Zgłoś SPAM
(*)
Czekamy na spotkanie z Tobą, wśród myśli codziennych..Idziemy ciągle drogą
do Ciebie.. Wiemy, że nasze drogi spotkają się w niebie.ڿڰۣڿ❀..
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Serce Jezusa, nieskończonego majestatu, zmiłuj się nad nami i naszymi
kochanymi utraconymi
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Mieli być wieczni, a pożegnaliśmy ich z bólem..Ze łzami w oczach pośród
tłumu, poszli odpocząć po trudach życia..Lecz sen ich wieczny spełnia się
właśnie, o nich pamiętać będziemy zawsze!♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿• To co mamy w
rękach jest chwilą,to co mamy w sercu zostaje na wieki.•✿• ▬ •✿•
▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿• Światełko i modlitwę zostawiamy
•✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿•
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*♥* NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH *♥* - Światełko Pamięci i modlitwa dla
Pana p.Kazimierzu.♥.
Zgłoś SPAM
HALINKA
Tatku, wiem, co byś powiedział na to wszystko...Tulę Cię w moim sercu...
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Podaruję dziś Ci różę o kolorze nieba, która w sobie blask księżyca
skrywa, wśród gwiazd promienieje,trzeba mieć nadzieję,że ten smutek w
głębi duszy w blask pereł przemieni...do spotkania Kochani
Zgłoś SPAM
(❤)
❤ ❤..Serca nasze, dla duszy Twej..niech nie płaczą oczy, w Niebie na
pewno, nie jest źle...Niech Aniołowie pieśni radosne Ci śpiewają, na wieki,
wieków..amen.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kiedy tutaj dla nas czas życia się skończy,mam nadzieję p.Kazimierzu,że w
Niebie Pan Najwyższy...wszystkich nas połączy.Światełko i modlitwę ślę
Panu...do Niebios bram.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Niby jesteś daleko..ale bliżej niż kiedykolwiek..Spacerujesz dróżkami
naszej pamięci, kołyszesz myślami..nieustannie jesteś w naszych
sercach...((❤️))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
znajoma
p.Kazimierzu..z szacunkiem dla pana znicz zapalam i modlę się w pana
intencji..Niech Bóg wynagrodzi...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.