Przesyłam ciepłe myśli i modlitwę na tem ciepły i słoneczny piatek
...[*]....
Zgłoś SPAM
(*)
Nad grobem bliskich nam osób odżywają wspomnienia, obraz ich życia
powraca..Obraz, którego zapomnieć nie sposób..Bo byli nam najdrożsi,
kochani, jak nikt na świecie...[[*]][[*]]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka
blask na znak naszej nieustannej
pamięci◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
córka
Dzisiaj rano znów powróciły myśli..o naszych wspólnych zmaganiach się z
życiem..jaki byłeś dzielny.((❤))Nikt tego nie zrozumie, tylko Ty i
ja..Kocham Cię i bardzo mi Ciebie brak..((❤))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
dzisiejsze [*] i na kolejne dni(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Dzień po dniu to samo - pustka,tęsknota,wspomnienia....nic nie daje ukojenia
- nawet łzy....*♥*.... Światełko Pamięci i modlitwa dla Pana p.Kazimierzu.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)♡
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pamięć... czas mija, a w nas wszystko pozostaje... i nigdy nie odejdzie...
Jesteście z nami nadal i na zawsze już pozostaniecie Ukochani...
Zgłoś SPAM
A.O
Jak to wszystko nieważnym się staje, gdy odchodzi serce kochane...❤️
Kazimierzu, byłeś wśród nas i dalej jesteś...❤️..Twoja radość i
mądrość została z nami..wspominamy...❤️
Zgłoś SPAM
(❤)
Czy przyjdziesz chociaż jeden raz..Czy dasz nam jakiś znak..? Serca nasze
spragnione Twojej radości, jaka w sobie miałeś..❤ już zawsze pozostaną
cierpiące, do Twej obecności tęskniące...❤
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Ty już odszedłeś,nas to nie minie,Ty jesteś już u siebie...my
jeszcze tu w gościnie.Spokojnego snu,niech zapalona lampeczka mej
pamięci...nigdy nie gaśnie.((*))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Choćby się zawalił cały świat..I pozostały tylko zgliszcza..Ty trwasz i
będziesz trwał..w sercach naszych na wieczny czas..-:¦:-⊰♥⊱-:¦:-
Zgłoś SPAM
córka
Tato, tak bardzo boli mnie, że Ciebie nie ma..Samotność mnie dręczy,
wspomnienia..łzy wyciskają..Szkoda mi każdej chwili, która minęła..Kochany
mój.♥.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥»______$____❄️ ♥»_____☀__♥♥__❄️
♥»______❄️_♥♥_☀____ ♥»________♥♥______ ♥»_____ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY___ ♥»_____❄️_______☀___
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(*)
Nasz los jest ciągiem etapów, których sensu nie potrafimy zrozumieć..Ale
prawdziwa miłość przetrwa każdą rozłąkę...❉((*))❉
Zgłoś SPAM
Urszula
ZAWSZE BĘDZIESZ
W SERCACH TYCH
KTÓRZY PAMIĘTAJĄ
I WCIĄŻ CIĘ SERCEM
KOCHAJĄ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.