;JESTEŚ W KAŻDEJ MINUCIE NASZEGO ŻYCIA - NA ZAWSZE;....Światełko naszej
pamięci dla Pana p.Kazimierzu.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech Wasze Dusze zaznają spokoju ... Bądźcie tam szczęśliwi, prześlijcie
ciepły promyczek do naszych serc Kochani...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Modlę się,by BÓG obdarował Panią...wieczną radością
przebywania z Nim i Aniołami w Niebie.Lampeczkę codziennej pamięci...ślę na
weekend,dla Pani do Nieba bram.((*))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu,modlę się w Pana intencji,do Boga Wszechmogącego...by Pan
otrzymał od Niego...wstęp do życia wiecznego.Spokojnego snu.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Lecą myśli i wspomnienia hen do niebios bram..tam, gdzie nasz Bóg-Ojciec
przygotował miejsce nam..Ty już tam jesteś, my-ciągle w podróży..Niech ta
wędrówka będzie zakończona spotkaniem naszych dusz.
Zgłoś SPAM
znajoma
Panie Kaziu..Wije się nić żywota, jednemu krótko, drugiemu długo..Ale, gdy
odchodzimy, w wszyscy trafiamy do wiecznej mogiły..Ciała w proch się
zamieniają, a dusze w Niebie trwają...☀️[[*]]☀️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Pamiętam
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Sercem zapalona lampeczka dla Pana,drogi P.Kazimierzu**
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Dłoniom daleko - Sercu zawsze blisko... bo
kochamy...থৣৡৣথ♥─Jaśniutki sobotni Płomyczek─ za wszystkie
dni mojej nieobecności ─♥থৣৡৣথ
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Rozstałeś się z nami cichutko, Twego głosu już nikt nie
usłyszał..Przeszedłeś do nowego świata, gdzie odpoczywasz pośród kwiatów
niebiańskiego gaju..♥ .
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ PROSIMY O PAMIĘĆ
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️WYJEŻDŻAMY NA KLIKA DNI
☀️ะ̭̌«̭☘️»
Zgłoś SPAM
(*)
Płomień pamięci wciąż świeci w naszych sercach...Myśli i wspomnienia są
zawsze blisko Ciebie..〖♥〗
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta.
Pokój Ci wieczny w cichej krainie..
Gdzie ból nie sięga,gdzie łza nie płynie..
Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny....Pokój Ci wieczny....
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA ..♥..DLA PANA P.KAZIMIERZU.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nadzieja zgasła....tak chcielibyśmy lecz nie możemy nic zmienić....bezradni,
smutni, żli...oddalibyśmy wszystko Byście wrócili Kochani
Zgłoś SPAM
A.O
Pamięć nie umiera..wspomnienia, najpiękniejsze chwile zapisane w sercach
naszych na zawsze..Pozostaną śladami Twojego długiego
życia..•♥•((*))•♥• Ciesz się w Niebie z zacnym gronem...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
(❤)
Czas się nie zatrzymuje..pędzi, jak szalony..Coraz bliżej nam do wieczności,
którą Ty już poznałeś..Niech Bóg da duszy Twojej wieczne odpoczywanie... P
A M I Ę T A M Y.. ¯“ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Co dnia się za Was modlimy i myślimy o naszych Bliskich,którzy często
odeszli tak szybko"w pół kroku"i nie zdążyli nawet
spakować...bagażu swego życia w walizki.P.Kaziu,światełko zapalam dla
Ciebie(*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wicher zdmuchnął płomień świecy Twojego życia..Pogrążając
rzeczywistość w ciemności..Lecz nie zagasił płomienia naszej pamięci w
sercach...ღ♥ღ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.