PANIE KAZIMIERZU..♥..Modlitwa i Światełko Pamięci dla Pana.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zamknąć oczy nie myśleć, nie tęsknić, uciekać przed smutkami, zamknąć
oczy nie cierpieć, schować się między snami...już nic nie będzie takie
samo Kochani
Zgłoś SPAM
(❤)
To nie jest prawda, że odszedłeś na zawsze..Ty, żyjesz w pamiętających o
Tobie sercach..Gdy nadejdzie nasz czas..połączymy się z Tobą w krainie
wiecznego szczęścia...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
A.O
Znów dzisiaj przychodzimy w modlitwie, zamyśleniu..nad życiem ludzkim, dolą
i niedolą..I chcemy abyś wiedział, ze zawsze tu będziemy z pamięcią o
Tobie..dopóki naszego życia..((*))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Dobry Jezu,a nasz Panie,daj p.Kazimierzowi...wieczne w Niebie
spoczywanie.Lampeczkę zapalam i z szeptem modlitwy,ślę do Nieba bram(*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
My Przyjdziemy do Ciebie, taka jest dola człowieka, że całe życie na coś
czeka..My czekamy na spotkanie, kiedy nasze drogi splotą się w jedną..drogę
żywota wiecznego..☼ Słoneczny płomyk zostawiamy ☼
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Bije zegar godziny, my wtedy mówimy: jak ten czas szybko mija! a to my
mijamy... Panie Kazimierzu...
Zgłoś SPAM
(*)
Jedynie pamięć zachować możemy o Tobie, bo Ty już na drugim brzegu..W
sercach Cię chowamy...I piękne wspomnienia, abyś wiedział, że
pamiętamy.... †*+*`````*+*
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zniczem niegasnącym na ziemi się pali żal i pamięć tych,którzy tu
pozostali...pamiętamy Kochani
Zgłoś SPAM
Urszula
[*] Każdy dzień to dzień smutku
dzień wspomnień dzień żalu
dzień tęsknoty dzień bólu
wspomnienia powrócą
one zostaną w mej pamięci
na zawsze... na wieki...
do końca...[*]
Zgłoś SPAM
A.O
❀ڿڰۣ-Lampkę pamięci dzisiaj zostawiamy..niech pali się pięknie ten
pamięci znak...Dla duszy Twojej światłości Boga i szczęścia wymadlamy co
dnia...❀ڿڰۣ-
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Chrystus był,jest i będzie zawsze z Wami,błogosławieni Ci,którzy
doczekają spotkania z NIM w Niebie."Modlę się p.Kazimierzu,by Bóg
obdarzył Cię...wieczną radością w Niebie.((*))
Zgłoś SPAM
córka
Mój kochany Tata..♥..Nic nie zastąpi mi więzi, którą z Tobą miałam..Im
dalej, tym ta więź jest silniejsza..tym bardziej mi Ciebie brak..♥..
Zgłoś SPAM
(❤)
Ile wspomnień w sercach naszych, tego nie wie nikt..To tajemnica naszych
dusz..Podzielimy się nimi z Tobą, gdy wieczność będzie naszą wspólną
drogą....A teraz, śpij..śpij...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Zachowamy Twój obraz
w głębi swej duszy...
Za jakiś czas..
i my będziemy musieli wyruszyć...
Wierzymy, że będziesz
tam na nas
czekał.(¯`♥´¯) Pokój Twej duszy...(¯`♥´¯)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba.ڿڰۣ❤️ ڿڰ Światełko wirtualne
dla Pana..Śpij spokojnie,drogi Panie Kazimierzu..ڿڰۣ❤️ ڿڰ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.