Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
568143
Zapalone ponad rok temu
rodzice Michała Ruta
PANIE KAZIMIERZU..♥..Modlitwa i Światełko Pamięci dla Pana.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zamknąć oczy nie myśleć, nie tęsknić, uciekać przed smutkami, zamknąć oczy nie cierpieć, schować się między snami...już nic nie będzie takie samo Kochani
Zgłoś SPAM
(❤)
To nie jest prawda, że odszedłeś na zawsze..Ty, żyjesz w pamiętających o Tobie sercach..Gdy nadejdzie nasz czas..połączymy się z Tobą w krainie wiecznego szczęścia...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
A.O
Znów dzisiaj przychodzimy w modlitwie, zamyśleniu..nad życiem ludzkim, dolą i niedolą..I chcemy abyś wiedział, ze zawsze tu będziemy z pamięcią o Tobie..dopóki naszego życia..((*))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Dobry Jezu,a nasz Panie,daj p.Kazimierzowi...wieczne w Niebie spoczywanie.Lampeczkę zapalam i z szeptem modlitwy,ślę do Nieba bram(*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
My Przyjdziemy do Ciebie, taka jest dola człowieka, że całe życie na coś czeka..My czekamy na spotkanie, kiedy nasze drogi splotą się w jedną..drogę żywota wiecznego..☼ Słoneczny płomyk zostawiamy ☼
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Bije zegar godziny, my wtedy mówimy: jak ten czas szybko mija! a to my mijamy... Panie Kazimierzu...
Zgłoś SPAM
(*)
Jedynie pamięć zachować możemy o Tobie, bo Ty już na drugim brzegu..W sercach Cię chowamy...I piękne wspomnienia, abyś wiedział, że pamiętamy.... †*+*`````*+*
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zniczem niegasnącym na ziemi się pali żal i pamięć tych,którzy tu pozostali...pamiętamy Kochani
Zgłoś SPAM
Urszula
[*] Każdy dzień to dzień smutku dzień wspomnień dzień żalu dzień tęsknoty dzień bólu wspomnienia powrócą one zostaną w mej pamięci na zawsze... na wieki... do końca...[*]
Zgłoś SPAM
A.O
❀ڿڰۣ-Lampkę pamięci dzisiaj zostawiamy..niech pali się pięknie ten pamięci znak...Dla duszy Twojej światłości Boga i szczęścia wymadlamy co dnia...❀ڿڰۣ-
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Chrystus był,jest i będzie zawsze z Wami,błogosławieni Ci,którzy doczekają spotkania z NIM w Niebie."Modlę się p.Kazimierzu,by Bóg obdarzył Cię...wieczną radością w Niebie.((*))
Zgłoś SPAM
córka
Mój kochany Tata..♥..Nic nie zastąpi mi więzi, którą z Tobą miałam..Im dalej, tym ta więź jest silniejsza..tym bardziej mi Ciebie brak..♥..
Zgłoś SPAM
(❤)
Ile wspomnień w sercach naszych, tego nie wie nikt..To tajemnica naszych dusz..Podzielimy się nimi z Tobą, gdy wieczność będzie naszą wspólną drogą....A teraz, śpij..śpij...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Zachowamy Twój obraz w głębi swej duszy... Za jakiś czas.. i my będziemy musieli wyruszyć... Wierzymy, że będziesz tam na nas czekał.(¯`♥´¯) Pokój Twej duszy...(¯`♥´¯)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba.ڿڰۣ❤️ ڿڰ Światełko wirtualne dla Pana..Śpij spokojnie,drogi Panie Kazimierzu..ڿڰۣ❤️ ڿڰ
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1897   1898   1899   ...   3048   3049    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012