Wykonałeś kochany Tato swoją misję tu na ziemi..Nie skarżąc się na
los..Gdy smutki wkradały się do serca Twego..nie dałeś po sobie znać..Teraz
w niebie czekasz na nas z miłością Boga, którą Ci dał..♥
Zgłoś SPAM
(*)
Płynie dzień, za dniem, miesiąc za miesiącem, lata mijają, a my tęsknimy
wciąż tak samo..Brakuje nam naszych bliskich, którzy dla nas byli
wszystkim...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
ku pamięci
♥ Gdy Ci będzie smutno, wspomnij radość, którą Ci dawałem...Wymów
szeptem moje imię... przyjdę i pocieszę Cię..Wiem, że jest Twoje kochające
serce, w którym żyję...♥
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Każda chwila życia to przejście przez most, coś się kończy i coś
zaczyna...i warto zatrzymać się czasem, by docenić te niepowtarzalne,
szczęśliwe chwile....
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Każdy dzień bez Was,to dzień smutku,tęsknoty i żalu.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Cóż warte jest życie bez Was,cóż wart jest każdy nawet
piękny i słoneczny dzień...kiedy nie ma już Was,obok nas.Jaśniutki
płomyczek mej pamięci,posyłam Panu do Nieba((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Co mają te chmury niebieskie takiego, że oczy w nie ciągle wpatrzone i
serce się do nich wyrywa? Swą magią przyciągną każdego...bo Wy
tam Jesteście i tam tyle tajemnic się skrywa....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Czerwcowe smutne światełko Panie Kazimierzu...
Zgłoś SPAM
A.O
Nigdy więcej nie spotkamy się
Świecy płomień już zgasł
Czyjaś droga kończy się, czyjaś początek ma
Odtąd jedno dobrze już wiem
Kochać trzeba od dziś
Jutro późno może być.
Zgłoś SPAM
(*)
Czas przemija..wieczność wzywa..Niedługo spotkamy się na zielonych łąkach
Nieba... p.Kazimierzu...płomykiem pana pozdrawiam...((*))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci ...[*]....
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Po Zesłaniu Ducha Św. NMP Królowej Kościoła polecam Cię w modlitwie
Zgłoś SPAM
(❤)
Gdy będziesz już na nieba wyżynach, wstaw się za nami do Boga..On, nasz Pan,
niech ma nas w swojej opiece..niech, da nam nadzieję, na wspólne, życie
wieczne...(❤)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Nie ma dnia i godziny bez Was.,.ból tęsknoty kwitnie, wracają wspomnienia,
płyną obolałe myśli, a serce płacze w ciszy i pyta - dlaczego?...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Daj Boże Jego duszy szczęście i spokój wieczny..Był owieczką
Twoją..Przyjmij Go z miłością..poszedł do Ciebie z
pokorą....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
ღ♪♥♪ღ Zapalam znicz - Światełko Nadziei.Zapalam Znicz dla Tych -
którzy na zawsze zasnęli.Światełko dla Pana. Śpij spokojnie,drogi Panie
Kazimierzu.. ღ♪♥♪ღ
Zgłoś SPAM
córka
❤️ODSZEDŁEŚ..ZOSTAWIAJĄC TĘSKNOTĘ, PUSTKĘ KTÓREJ NIC NIE WYPEŁNI,
NIC NIE ZASTĄPI UŚMIECHU, SPOJRZENIA MIŁEGO..CIEPŁA SERCA TWOJEGO..TATKU
KOCHANY❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.