Pewnego dnia pojawia się smutek, nieproszony przez nikogo, oczy tracą swój
dawny blask, jak drzewa liście ... KOGOŚ brak - puste miejsce przy stole, tak
szybko linia życia Waszego się przerwała
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Są słowa,których nikt nie usłyszy,są życzenia których nikt nie
otrzyma,są łzy,których nikt nie osuszy i serca,które na zawsze
pozostaną...w naszych sercach i duszy.P.Kaziu!Moja lampeczka dla Pana(*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Na zgliszczach życia wtuleni w płaszcz samotności liczymy
wspomnienia...Płomyki padają na twarze..wzrok wpatrzony w
dal...Nadzieję bierzemy z serc, a ból leczy czas...
Zgłoś SPAM
(❤)
⊰♥⊱═❀═─
Światełko - mojego serca znak...
Płynie do Ciebie Kazimierzu...
Cichą nutą mej pamięci...
Modlę się w Twej intencji..
I w zadumie trwam...Ku Twojej pamięci
─═❀═⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"To co bliskie, odchodzi." Johann Wolfgang von Goethe Dla
Pana..Jaśniutkie światełko...♥
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
światełko mojej pamięci ♥♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tam, gdzie Jesteście pewnie jest dzień i śmiejecie się, tak cudownie,
spełniacie swoje marzenia i sny...tu, gdzie my jeseśmy, jest teraz noc i
najzimniejsza z zim....
Zgłoś SPAM
(❤)
Tylko raz, jedyny raz zobaczyć Twoją roześmianą twarz..Tylko raz, jedyny raz
usłyszeć wierszyk z Twoich ust..Ach, przeminęło wszystko..został żal...❤
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Modlę się,by Światłość wiekuista,zawsze była z
Panem.Spokojnego snu w chwale Pana Boga.Światełko na weekend apalam.((*))
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Pana Panie Kazimierzu moje zapłakane światełko...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Już zamknęły się za Tobą bramy niebios..Na odpoczynek zasłużony
poszedłeś..Tylko, czemu co dzień boli wciąż od nowa..Twoje odejście?❤️
Modlitwa do Boga i światło dla Ciebie..❤️
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
☀️❤️☀️▂▃ Światełko i modlitwę zostawiamy
▃▂☀️❤️☀️
Zgłoś SPAM
(*)
I tylko nadzieja w Panu, że przytulił Cię do siebie..że dał Ci radość i
szczęśliwe życie w niebie...W Jego światłości przebywaj na
wieki..❤❍❤__((*))___❤❍❤
Zgłoś SPAM
córka
Tatusiu kochany..♥ Przytulić na dobranoc..popatrzeć w Twoje oczy, które
chociaż niedowidzące, to śmiały się do mnie..Zobaczyć Twoją radość, że
przeżyłeś dzień i nadzieję, że Bóg da Ci następne..♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
PANIE KAZIMIERZU - Światełko Pamięci i modlitwa dla Pana..[[♥]]..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie pogodzimy się nigdy z Waszym odejściem....musimy dalej żyć, wspomnień
nikt nam nie odbierze, w pamieci i w sercach zachowaliśmy Was na zawsze ...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Niech wieczna radość w Niebie...będzie Twym udziałem p.Kazimierzu.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Wszystko co do niedawna było piękne,
istnieje ale poza nami,
nam na pociechę pozostało
życie ze wspomnieniami..Pokój Tobie Kazimierzu..❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.