W samotnym bólu dusza się skarży, wciąż wracają bolesne wspomnienia,
marzeniami Jesteście Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
A.O
Boże chcemy wierzyć ,że śmierć nie jest nocą, ale światłem i nie jest
końcem, ale początkiem i nie jest nicością ale wiecznością...Spoczywaj w
Pokoju KAZIMIERZU. ♥♥
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
(❤)
Idź w niebiosa prostą ścieżką..Tam, gdzie świętych grono..Bóg i Oni
przyjęli Cię, na pewno z radością..A nasza pamięć niech trwa..spotkamy
się u niebios bram..((*))❤((*))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze ....♥.... Zostawiam cichą modlitwę i
pamięć ...[*]....
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Dziękuję bardzo Halinko,za pamięć o Kati, szczególnie za wczorajszą
Rocznicową Lampeczke jak i za ciepłe słowa otuchy.To tak wiele dla mnie
znaczy.Z głębi serca pozdrawiam.Ricarda
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
♨ Światełka blask jaśniutki mojej Lampeczki do Pana posyłam, drogi
P.Kazimierzu.♨
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Jesteś tam, gdzie czas się zatrzymał w wiecznej ciszy i śnie, Twoja pamięć
trwać będzie po ostatnie dni...[[*]]...A potem spotkamy się i nie będzie
już smutku i łez..[[*]]
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Już nic nie będzie tak samo...choć wstanie słońce, wyjdzie zza chmur. Już
nic nie będzie tak samo... my musimy żyć dalej, bo życie pomimo wszystko
jest piękne.. Światełko i modlitwa prosto do Nieba...
Zgłoś SPAM
(*)
♥ .҈. ♥ .҈. ♥ .҈
Odszedłeś od nas,
lecz ciągle Jesteś tu z nami..
Ogrzejmy więc nasze serca
ciepłymi wspomnieniami...
♥ .҈. ♥ .҈. ♥ .҈.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ WRÓCILIŚMY SZCZĘŚLIWIE DZIĘKUJEMY Z
CAŁEGO SERCA ☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
Urszula
’•,,•’
Ci, których kochamy,
nie umierają nigdy,
bo miłość to nieśmiertelność.
❀
Zgłoś SPAM
(*)
Twój czas życia się skończył, ciało spoczywa pod zimnym
kamieniem..pozostałeś wspomnieniem...ale Twoja dusza żyje i czeka na
zbawienie...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Modlitwa i Światełko Pamięci dla Pana p.Kazimierzu..[[♥]]..
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
Tatulku mój kochany..wspominam..i z oczu płyną łzy..tak trudno mi nie
płakać, bo w myślach ciągle Ty...i Twoje ostatnie tygodnie,
dni...Tęsknię..ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
znajoma
Na ziemi byłeś wędrowcem, który zmierzał do swojej ojczyzny w
niebiosach..Cel osiągnąłeś..Bądź tam szczęśliwy p.Kazimierzu...
Zgłoś SPAM
A.O
Teraz tylko został modlitwy pomost, co łączy DWA ŚWIATY i na grobie
płonące znicze i kwiaty...Jako symbol pamięci o Tobie, którego już między
nami nie ma, pozostawiłeś po sobie dobre wspomnienia...[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.