Można zamknąć oczy na rzeczywistość,lecz nie na wspomnienia.Ja pamiętam i
ta pamięć...pozostanie we mnie na zawsze.Codzienne światełko zapalam i z
modlitwą dla Pana...posyłam do Nieba.((*))
Zgłoś SPAM
(❤)
Gdy skończył się czas ziemskiej wędrówki, posłusznie poszedł Boże do
Ciebie..Mamy nadzieję, że dałeś duszy Kazimierza, wieczne szczęście w
niebie..Pierwszy letni płomyk posyłamy..
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Za oknami promienie słońca,lato w swojej pełni się rozgościło a nasze
serca nadal pełne smutku i tęsknoty za Wami kochani... ◦๑ஐ۞ Cichym
szeptem serca mego zapalam Panu Lampeczkę.۞ஐ๑◦
Zgłoś SPAM
ku pamięci
•♥•
Pamięć..to znaczy być razem, razem żyć i razem odchodzić..może nie w tym
samym czasie, może nie tak samo, ale odchodzić..I spotkać się w miejscu, w
które wszyscy wierzymy..•♥•
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Na dobranoc promyczki pamięci [*][*]
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Chociaż ciałem nieobecni w naszych sercach zostaliście....w każdej sekundzie
życia naszego tchnienia Jesteście Kochani jak dawniej w nim ciągle obecni....
Zgłoś SPAM
A.O
Chociaż odszedłeś, choć Cię już nie ma, dla nas wciąż żyjesz..w
pięknych wspomnieniach...Niech dusza Twoja zazna miłości od Boga...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Kogo utraciliśmy,wiesz tylko Ty Boże (i serca nasze)....PANIE
KAZIMIERZU..[♥]..Światełko Pamięci i modlitwa dla Pana.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Spieszmy się kochac ludzi...Oni tak szybko
odchodzą"Ks.Twardowski.P.Kazimierzu,z niczym przyszedłeś na
świat,niczego nie zabrałeś ze sobą...zostawiłeś na tym świecie
ślad,którym podążymy za Tobą.(*)
Zgłoś SPAM
córka
Zostałam sama w pustym domu, ciężko mi tak bardzo..szukam drogi właściwej,
czy ją znajdę? Odszedłeś, nie zapomnę nigdy Tatku kochany, Twojej
uśmiechniętej twarzy..
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥»________♥♥______ ♥»_____ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY___
♥»_____❄️_______☀___ ♥»________☀
♥»_______❄️__$♥»________☀ ♥»_______❄️__☀
Zgłoś SPAM
(❤)
Jesteś ciszą, co w sercach naszych melodię smutku gra...
Jesteś wspomnieniem, co nie pozwala nam bez łez i żalu żyć...
Pozostałeś na zawsze kochany, nieśmiertelny..❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
I choćby pogasły wszystkie światła...nie pozwól zasnąć nadziei...bo
gdzieś na dnie tej ciemności jest płomień...którego nie zgasi żaden
wiatr...Najjaśniejsze światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Boże, zabrałeś Go, Twoja wola się stała, węzłem przyjaźni nas
związałeś, nie będziemy go rozwiązywali. Czas, tak szybko leci...Jesteś
zawsze w naszej pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
W naszych sercach zawsze będzie Wasze miejsce, Wasz ślad i nasza wielka
miłość, która Was otula każdego dnia....(dziękuję serdecznie za pamięć
o moich bliskich podczas mej nieobecności)
Zgłoś SPAM
(*)
Promyki słoneczne dzisiaj wysyłamy do Ciebie..Ostatnie wiosenne..☀️ Bądź
w światłości niebiańskiej..Pan Bóg niech da Ci szczęście..☀️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
”Gdzieś Blisko Nieba – Blisko Cienia odszedł wraz z Tobą cały
Świat” ♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡ Jaśniutki Promyczek posyłam... ♡
ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.