...Każdy dzień taki sam pełen smutku,łez i ran...Dlaczego...? ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI I MODLITWA DLA PANA P.KAZIMIERZU..[[♥]]
Zgłoś SPAM
(❤)
Nad światełkiem pamięci zamyślamy się w ciszy..Nikt, oprócz Ciebie,
naszych myśli nie słyszy. One, jak ptaki, lecą wprost do Ciebie, a modlitwa
do Boga w niebie...[[*]]
Zgłoś SPAM
Urszula
✿ PANIE KAZIU Słoną łzą samotności Co po policzku spływa I oceanem
tęsknoty Która Twe imię wciąż wzywa Choć czasami się nie da łez
płynących powstrzymać, gdy tęsknota aż boli smutku nie da zatrzymać
Zgłoś SPAM
A.O
Jesteś Kazimierzu w naszych myślach i wspomnieniach..do końca naszych dni
istnienia.. ║║✿ܓ║║ Światełko pamięci niech Ci świeci, w ten letni
wieczór..║║✿ܓ║║
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to
najcenniejsze co nam pozostaje...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
❀❤❀ Jesteś ciszą, co w sercach naszych melodię smutku gra...Jesteś
wspomnieniem, co nie pozwala nam bez łez i żalu żyć...pozostaniesz
nieśmiertelny, dopóki żyjemy i pamiętamy.. .❀❤❀
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(*)
Nadchodzi taki czas, czas wspomnień...
Zamykając oczy,przypominamy sobie szczęśliwe chwile..łzy spływają po
policzku..a my musimy nauczyć się żyć, bez kochanej osoby....❤.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Niech Was Kochani jasną nadzieją myśli nasze ogrzeją...tylko bezradne ręce
nie mogą uczynić nic więcej...{*}
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ. NIEUSTAJĄCE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH ZAWSZE PANU
PŁONIE ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Jedna łza a w niej smutki, wspomnienia, tysiące myśli....... Światełko
pamięci[*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jasne promyczki pamięci i modlitwa na pierwszy dzień LATA 2017r...
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nasze dwa światy, jeden dla ludzi wszystkich wokół, a drugi nasz, prawdziwy z
Wami w tęsknieniu, bólu, na obłoku...ci co są wokół myślą dzielni, nie
rozumieją, że będziemy zawsze bliżej nieba
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
A.O
Dla Ciebie świeca dziś pięknie się tli a nad nią unosi się dym..A
miłość i tęsknota, za Tobą wciąż trwa i trwa..✿ ⊱❖⊰ ✿..Pokój
na wieki niech będzie Ci TAM..✿ ⊱❖⊰ ✿
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
Halusia, wołałeś mnie Tato..ach jakbym chciała usłyszeć
jeszcze..pobiegłabym do Ciebie przez wszystkie przeszkody..aż do błękitu
nieba..❤️..Wiem, już nie zawołasz..moja miłość z Tobą
wszędzie..❤️
Zgłoś SPAM
(*)
◆◇═[[*]]═◆◇Pamięć, to nie tylko znicz i wspomnienia..Pamięć, to
także łzy, które są jak krople krwi zranionego serca..One, zostają na
zawsze po kochanej osobie..◆◇═[[*]]═◆◇
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.