Już jesteś tam,gdzie zmierza każdy z nas..My, nie wiemy,w jakiej godzinie Pan
wezwie nas do siebie..Dlatego,trzeba być dobrym człowiekiem,bo w jednej chwili
może nie być nas..Pokój wieczny dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Bo gdy ktoś odchodzi i puste krzesło po nim stoi,
Ty wtedy wiesz dobrze, ze bólu już nic nie ukoi...[*]
Zgłoś SPAM
(*)
Niewinna maleńka łza po twarzy się toczy.. Płomienny uśmiech zgasł,
bezsilność,smutek i płacz..zostało tak niewiele... •*✿*•
Zgłoś SPAM
córka
Ty jesteś i będziesz Tato ze mną do końca...Pogodny, radosny, w sercu moim
masz czuły kącik..Została tylko pamięć i wspomnienia..kochany,
tęsknię..♥╬♥
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Dni człowieka są jak trawa, latem zielona i kwitnąca, jesienią usycha...
Panie Kazimierzu, spokojnych snów.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdyby tak łzy oddawały ludziom życie, gdyby tak łzy cofały czas...to na
pewno żylibyśmy w zachwycie, a Wy Bylibyście ciągle wśród nas Kochani
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Urszula
•*✿*• Tęsknota - Ból - Cierpienie - Nie Znają Czasu - Pozostają Na
Zawsze . •*✿*•
Zgłoś SPAM
A.O
W Dniu Ojca szczególna pamięć, bo ojcem może być wielu, a tatusiem, tylko
ten, kto potrafi dać dużo miłości i zrobić wszystko dla dziecku..jak
Ty..Dlatego córka tak pięknie Ciebie wspominany..((.))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
"Brak Was jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania."
"Radość minęła szybko, ból jest wieczny.." :"
Zgłoś SPAM
HALINA
Dla wszystkich Ojców, których już nie ma z nami..zapalam to symboliczne
światełko.. "Wszystko mija-przechodzi-oddala się-zaciemnia..Na mgławej
płynie łodzi ku morzu zapomnienia.."Pokój Im na wieki...
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
światełko w noc świętojańską
Zgłoś SPAM
(❤)
Żyć już nie mogłeś..umierać przyszło, tak los chciał, że pod koniec
życia wielkie cierpienie Ci dał..Teraz odpoczywasz po życia udręce, a my
składamy w modlitwie swe ręce..dziękując Bogu za Ciebie(❤)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Płoną świeczek szeregi,płoną zniczy tysiące,powiewają płomyki zamyślone
i drżące...my za Wami nadal tęsknimy i dlatego codziennie się w Waszej
intencji modlimy.Spokojnego snu p.Kaziu((*))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
.... Najjaśniejsze światełko pamięci ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
W obliczu spraw ostatecznych czujemy bezsilność, która odbiera chęć do
życia, bo bez Ukochanych Najbliższych ginie ziemski cel naszego istnienia.
Światełko mojej pamięci
Zgłoś SPAM
(*)
„Ty nie odszedłeś, Ty jesteś z nami i będziesz z nami na zawsze, choć
Twoja ziemska wędrówka znalazła swój kres”.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▅▆▇▒░✿◥◣ŚWIATEŁKO
◢◤✿░▒▇▆▅▃▃▅▆▇▒░✿◥◣ I
◢◤✿░▒▇▆▅▃ MODLITWĘ ▃▅▆▇▒░✿◥◣ ZOSTAWIAMY
◢◤✿░▒▇▆▅▃
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.