Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
568414
Zapalone ponad rok temu
ku pamięci
Czas..nasz wróg i przyjaciel..Zabiera bliskich, bo nadchodzi Ich czas..ale pozwala także nam, zbliżać się do spotkania z nimi w wieczności..Oczekiwanie..jest nadzieją, że spotkamy jeszcze się..❀((❤))❀
Zgłoś SPAM
Urszula
PANIE KAZIMIERZU Patrzę na Twoją fotografię Bo tylko tyle teraz mogę... »̯̆◊̯̆«
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wiemy, że nadejdzie ta chwila, gdy Wybiegniecie nam na spotkanie, znów przytulimy Was do siebie...i będziemy już na zawsze razem, szczęśliwi, radośni....
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Brak słów, by opisać ból. Brak sił, by go wykrzyczeć. Pozostaje wspomnienie... [*][*]
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA
Światełka i modlitwę posyłamy do nieba ...[*]
Zgłoś SPAM
córka❤
Tato kochany..nie wiem, czy prawdą jest, że spotkamy się w wieczności..Trudno mi uwierzyć, myśli poplątane..Kazieczku, chyba jednak nigdy nie będzie nam to dane..Tym większy żal..❤
Zgłoś SPAM
A.O
Po trudach życia, wybrałeś drogę wieczności..Ona prowadzi do celu jednego.. nieśmiertelności...Bóg Ci obiecał, spełnić wypada..Ach Boże, daj Mu spokojny odpoczynek w Twoich Ogrodach...»(`❤´)»
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Spokojnego snu wiecznego w tej cichej Krainie,gdzie nie ma bólu i łza tam już z oczu nie płynie.Światełko z modlitwą...ślę do Pana.((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----• Światełko i modlitwę zostawiamy •----♥---•♥=♥=♥•---♥----•
Zgłoś SPAM
rodzice Tadzia W
światełko w ostatnią niedzielę czerwca, miesiąca Serca Jezusa
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wspieraj nas w wędrówce przez życie, wiesz przecież, jak ciężko nam iść..Ty już możesz przecież wszystko..Niech Bóg szczęście Ci da..[♥]Modlitwy słowa w Twej intencji lecą do Najwyższego..
Zgłoś SPAM
(*)
Żyć, to nie znaczy tylko być, ale pozostawić w sercach same dobre wspomnienia..Wieczny odpoczynek dla duszy Twojej...ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Małgosia Kierepka- żona Pawła
Światełko mojej pamięci [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jeśli Tam jest szczęście, na pewno jest Waszym udziałem, bo odeszło stąd za Wami, bądźcie Kochani blisko nas... nasze szczęście jest Tam, gdzie Wy...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Żyłeś życiem wszystkich którzy Cię kochali, zmarłeś choć nikt tego nie chciał, pozostawiłeś smutek i łzy. Zawsze będziemy o Tobie pamiętać (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Śpij spokojnie Panie Kazimierzu,niech światłością Pana cieszy się Twoja dusza.....ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA PANA..(♥)..
Zgłoś SPAM
(❤)
Ty odszedłeś do wieczności..my ciągle idziemy do Ciebie, aby spotkać się w tym lepszym świecie - "niebie". Gdy wędrówka nasza cel osiągnie, smutku już nie będzie, tylko wieczna radość..
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1889   1890   1891   ...   3048   3049    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012