Nigdy nie zapomnimy o Was, zawsze w serduszkach będziemy Was nosić, a Boga o
opiekę nad Wami będziemy Kochani prosić...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Z niczym przyszedłeś na ten świat,niczego też nie zabrałeś ze
sobą... pozostawiłeś na tym świecie ślad,którym wszyscy podążymy za
Tobą.Światełko i modlitwę,zostawiam dla Pana.(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(❤)
Strudzony już życiem..złożyłeś swą głowę na zawsze, w tej cichej
mogile..Smutna nam bez Ciebie życia droga, ale wierzyć trzeba, że spotkamy
się u tronu Pana Boga...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Tak wiele by się chciało powiedzieć, tyle myśli które krążą po głowie
zlepiających się w ogromną pustkę ciężką do zniesienia..(*)
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Tamten czas już nie wróci..tęsknoty nie opiszesz, a wokół wszystko jest nie
tak..
Wierzymy, że po śmierci się spotkamy, w Bożym Domu..Światełko jaśniutkie
w ten piękny letni dzień..[☾✽☽]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Światełko i modlitwę
zostawiamy ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Odpoczywaj w
spokoju ─ ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
Zgłoś SPAM
(*)
Teraz patrzysz na drogę, którą przebyłeś ile zakrętów musiałeś
pokonać..♥ Tyle wiatrów, zdołałeś powstrzymać, które piaskiem sypały
po oczach..Przyjmij Go Panie do siebie..(((♥)))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Śmierć zostawia ból, którego nic nie uleczy,ale miłość zostawia
wspomnienia,których nikt nie będzie mógł zabrać....ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA
PANA P.KAZIMIERZU..♥..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kochani, kiedy Wasze skrzydła do bram nieba Was uniosły, kiedy opuściliście
ziemię, nasze serca z rozpaczy pękły....tak tęsknimy...
Zgłoś SPAM
A.O
Dla duszy Twej Kazimierzu wiele światłości od Boga, który Cię wezwał do
siebie..Bądź szczęśliwy w tym Edenie...♨..Światełko ku pamięci..♨
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córcia
❤️ Tatku, Tatku kochany..jak bardzo mi bez Ciebie źle..smutek nie chce
odejść, serce, wciąż Ciebie chce..Ja wiem, że było Ci już bliżej
Nieba..Tęsknoto moja...Kazieczku.. Jesteś w serduszku mym..❤️
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci na pierwszy tydzień wakacji 2017r....[*]....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Najsmutniejsze są oczy w których zgasła wszelka nadzieja,które chociaż by
chciały...niczego nie mogą już pozmieniać.Dla Pana zapalam lampeczkę mej
pamięci i modlę się w Pana intencji.((*))
Zgłoś SPAM
(*)
Z nami Ciebie już nie ma i nigdy nie będzie, lecz pozostałeś duszą w naszym
świecie...Mrok się ściele w sercach, gdy wspominamy..Pamięć...Jesteś z
nami...❤
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.