Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
568462
Zapalone ponad rok temu
(❤)
Śmierć nieodwracalnie spotka każdego z nas, ale jak pokaże nam swoją moc wobec bliskiej osoby..Jesteśmy z nią niepogodzeni, bo ona zabiera kochaną osobę na zawsze..Śpij spokojnie..((❤))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
WSPOMNIENIA...TO CZASEM TAK MALO...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
Tato, chciałabym, abyś zawołał "Halusia.." i znów uśmiechnął się do mnie...❤️ Tęsknię..
Zgłoś SPAM
(*)
Są chwile, które w naszej pamięci zostaną na zawsze..Kiedyś, pogodzimy się z tym, że musiałeś już odejść..Nic nie zmienią nasz żal i łzy, bo Bóg zdecydował, że odejść do niego, musiałeś TY..
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wieczność Cię zabrała, Kazimierzu..na niebieskie pola snu..Poszedłeś w nią, chociaż jeszcze miałeś żyć..los niespodziewanie przeciął życia Twego nić..ڰۣڿڰۣڿ((*))ڰۣڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Urszula
SPOCZYWAJ W POKOJU. ♥ PANIE KAZIMIERZU ♥ A PAMIĘĆ O TOBIE NIECH BĘDZIE ZAWSZE ŻYWA
Zgłoś SPAM
znajoma
ԑ̮̑❄️̮̑ɜܓ Panie Kaziu, może Tam też spełnia pan swoją pasję i uprawia niebiańskie grządki..? Tak pan lubił ogród, tak wszystko było wypielęgnowane..Pokój niech da panu nasz Najwyższy..ԑ̮̑❄️̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
córka
Tatulku mój kochany..życie smutne jest bez Ciebie, wspominam...i ciągle jeszcze łzy..♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
PANIE KAZIMIERZU... Najjaśniejsze światełko naszej pamięci dla Pana ..[♥]..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Smutny jest świat,gdy odchodzi bliskie sercu życie...wspólne dni,marzenia...potem tego już nie ma...pozostają tylko wspomnienia.
Zgłoś SPAM
(*)
Były w życiu piękne chwile, które dały szczęścia tyle..a teraz tylko tęsknota,łzy i ból..Nie ma Ciebie, choć jesteś, w każdym wspomnieniu i cichym westchnieniu.. °•ڰۣڿ((¯ ♡¯))ڰۣڿ•°
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Każdy został stworzony po to, żeby być szczęśliwym - my byliśmy szczęśliwi, kiedy byliśmy z Wami Kochani, teraz Nasze Szczęście odeszło, pozostał ból,żal,łzy i ogromna tęsknota...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nie zapomnimy o Was nigdy,choć łzy obeschną pewnie jeszcze nie jeden raz...cała nadzieja w naszych wspomnieniach,bo tęsknota nadal żyje w każdym z nas.Dla Pana,p.Kazimierzu światełko zapalam(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
A.O
Panie Boże, Ty wszystko możesz..przyjmij do raju sługę Twego Kazimierza, który natrudził się wielce na tym ziemskim padole..Otwórz znów jego oczy..żeby się radowały kwieciem niebiańskich łąk..❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─ Światełko i modlitwę zostawiamy •*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─•*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Serce Jezusa, aż do śmierci posłuszne, zmiłuj się nad nami i Kazimierzem
Zgłoś SPAM
(❤)
Stała się wola Twoja Panie..dałeś śp.Kazimierzowi spokojne, wieczne u Ciebie pomieszkanie..Jego ziemski byt skończył się..i Jego dusza ze świętymi w niebie, połączyła się...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Ciepłem swych rąk chrońmy to światło,sprawmy by nigdy nie zgasło (*)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1887   1888   1889   ...   3048   3049    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012