Kto przyjdzie do Ciebie ... łzę uroni ... Zaduma się ... i znicz zapali ...
Tęsknota w sercu znów się schroni ... Bo cierpią Ci ... co tu zostali
....ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA PANA P.KAZIMIERZU...((♥))
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Cały czas Jesteście z nami...w naszych sercach zawsze będzie Wasze miejsce,
Wasz ślad i nasza wielka miłość,która otula Was każdego dnia....
Zgłoś SPAM
córcia
Tylko jeden raz, spojrzeć w Twoje oczy zamglone, tylko jeszcze jeden raz
powiedzieć Ci "Tato bardzo Cię kocham.."❤️
Tęsknię...❤️❤️...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
...lecz Oni ciągle przecież żywi, nadal wytrwale są wśród nas. Ich dusze
przy nas pozostały, tylko Ich ciała zabrał czas... Światełko na ostatni
wieczór czerwca. Spoczywaj w Panu!
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Braćmi się stańmy,przebaczmy krzywdy gdy trzeba...podzielmy się
chlebem pokoju i Nieba."C.K.Norwid.P.Kazimierzu...dla Pana moja modlitwa i
zapalony płomyczek mej pamięci.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
W cieniu Krzyża, objęci jego ramionami, spoczywają Ci, których wciąż
kochamy...Pamięć.. wspomnienie..znicz na grobie, to jest znak, że myślimy o
Tobie, Kazimierzu..[[[(..)]]]
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(❤)
Czy zobaczyłeś ten nowy świat, który zwie się RAJ..? Czy Twoja dusza
szczęśliwa w tym edenie już odpoczywa? Modlimy się szczerze o to..[[,]]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak ..."
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Promyk ciepłego słońca wysyłam do samego Nieba dla PANA w ten ostatni dzień
czerwca 2017r....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
ku pamięci
A kiedy przyjdzie także po mnie - zegarmistrz światła...na wszystko jeszcze
raz popatrzę..i pójdę - nie wiem gdzie na zawsze..!!ڿڰۣڿ ❀ ❤ ❀
ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
(*)
Po długim życiu..urodziłeś się na nowo..do życia, które jest już
wiecznością..Trzeba mieć nadzieję, że to życie będzie pełne
szczęścia..°¤¸♥¸¤°..
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
...tak ciężko żyć w cierpieniu,
nie znając radości...
wiedząc, że już nigdy nie zagości...ԑ̮̑❄️̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bezsens, rozdarcie duszy, łza na policzku...nikt nie wie skąd jest, ale tylu
ludzi ją zna - tęsknota - w ilu sercach już mieszka ??? Jesteście tak daleko
lecz zawsze blisko bo kochamy Was
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Nadzieja... to siła skrzydeł która potrafi nieść nas poprzez mroki To
czasem wszystko, co daje nam życie choć trudno jest nam się z tym pogodzić.
Zgłoś SPAM
A.O
Płomyk pamięci się tli..a do nas powracają wspomnienia wspólnie spędzone
dni..Byłeś taki gościnny, lubiłeś ludzi i świat..On też Cię lubił, bo
pomimo tak wielu przeżytych lat, dawałeś innym radość..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
W chwilach wyciszenia i skupienia,pomyślmy o Tych,których wśród nas już nie
ma...pomódlmy się za Nich i zapalmy Im lampeczkę,naszego o Nich
wspomnienia.Kazimierzu,to wszystko dla Pana.(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.